Swatch Logosu

Logo Tasarımları - Swatch Logosu ...

Swatch Logosu
Layer_17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Layer_17

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar deneme amaçlı yaptım can sıkıntısına inşallah güzel olmuştur,kolay gelsin hepinize

Swatch Logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kazak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kazak

Grafiker / Adana

Alt 17-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fikir olarak güzel bağdaştırmışsın. yani swatch'ın doğru seçim olduğunu onay işaretiyle vermek ve bunu yelkovanla akrep olarak ele almak, sende yaratıcı ve farklı objeleri birbirine bağlayabilen bir zeka olduğunu gösteriyor. ama bu solda yaptığın amblem daha da sadeleştirilse ve swatch ın konseptine daha uygun, sportif bir hale getirilse çok daha iyi olurdu.

bunda fikir var, hoşuma gitti Swatch Logosu
Bu mesajdan alıntı yap

Layer_17

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #3
fikir olarak güzel bağdaştırmışsın. yani swatch'ın doğru seçim olduğunu onay işaretiyle vermek ve bunu yelkovanla akrep olarak ele almak, sende yaratıcı ve farklı objeleri birbirine bağlayabilen bir zeka olduğunu gösteriyor. ama bu solda yaptığın amblem daha da sadeleştirilse ve swatch ın konseptine daha uygun, sportif bir hale getirilse çok daha iyi olurdu.

bunda fikir var, hoşuma gitti Swatch Logosu
çok teşekkür ederim kazak ama diğer arkadaşlardan yorum gelmiyo nedense Swatch Logosu çokmu kötü olmuş acaba :sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-01-2009 #4
çok teşekkür ederim kazak ama diğer arkadaşlardan yorum gelmiyo nedense Swatch Logosu çokmu kötü olmuş acaba :sadsmile:
Yorum gelip gelmemesi konusunda bir şey söylemek için oldukça erken bir tepki gösteriyorsunuz.
Çalışmaya dönecek olursak zaten swatch'ın kendi yazı fontunu kullanarak yanına bir saat şekli düşünmüşsünüz.Yani akla ilk gelen düşünceyi yansıtmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Layer_17

Grafiker / İstanbul

s

Alt 18-01-2009 #5
Yorum gelip gelmemesi konusunda bir şey söylemek için oldukça erken bir tepki gösteriyorsunuz.
Çalışmaya dönecek olursak zaten swatch'ın kendi yazı fontunu kullanarak yanına bir saat şekli düşünmüşsünüz.Yani akla ilk gelen düşünceyi yansıtmışsınız.
Aceleci olduğum kesin kusura bakmayın arkadaşlar ben hep böyleyim hemen bitircem hemen gitcem hep böyleyim Swatch Logosu kusura bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logosu, swatch