.swf dosyasını düzenleyebilirmiyim??

Flash - .swf dosyasını düzenleyebilirmiyim?? ...

sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

.swf dosyasını düzenleyebilirmiyim yoksa .flw dosyası mı gereklidir ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fla gereklidir bazı yazılımlar var swf yi fla yapmak için ama ne kadar özgün bir sonucunuz olur bilinmez...
Bu mesajdan alıntı yap
sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 08-01-2009 #3

ekran bu hale geldi bir türlü sağa alamıyorum. işaretli oka tıklıyınca da tamamen kapanıyor
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2009 #4
şu an flash kurulu değil ama kursövü kenara getirince iki yönü gösteren ok halini almalı almıyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2009 #5
şu an flash kurulu değil ama kursövü kenara getirince iki yönü gösteren ok halini almalı almıyor mu?
Aşağıya ben bi ön izleme koyum efojanın dediği şey bu bi bak istersen maose tam arada ike bu hali alır ve sende tutar çekersin...

Bu mesajdan alıntı yap
imagestr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imagestr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-01-2009 #6
Onur KARADAĞLI Hayırlı template editlemeler .swf dosyasını düzenleyebilirmiyim?? bari temp açıkken print screen almasaydın =)
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2009 #7
Onur KARADAĞLI Hayırlı template editlemeler .swf dosyasını düzenleyebilirmiyim?? bari temp açıkken print screen almasaydın =)
Konuyla alasız mesajlar yazmayın lütfen.Siz de kurallara bir göz atın olur mu? .swf dosyasını düzenleyebilirmiyim??
Bu mesajdan alıntı yap

imagestr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-01-2009 #8
Konuyu alaya almak gibi bir niyetim yok, askine ince konuşmaya çalıştım, Çünkü Template editlemek suçtur resmen, emek hırsızlığıdır. böyle yazsam dahamı iyi olcaktı ?

Ama Kesinlikle Doğrusu bu, Emek hırsızlığı!.... Ben yinede şakayla karışık yazdım... Bence birileri kural okuması lazımsa, ilk önce form yöneticileri kurallara uyması gerekir..

Çünkü;

".swf kırmak, düzenlemek" ile ilgili bütün forumlarda mesajlar silinir (Eğer profesyonellere hitap eden bir forumsa, lamerin takıldığı bir forum değilse).

Neden silinir ? Emek hırsızlarının önüne geçmek, haksızlığı ortadan kaldırmak için. FLASH kategorisi açan bir Forum Adminin bu kuralı bilmesi gerekir..

fla gereklidir bazı yazılımlar var swf yi fla yapmak için ama ne kadar özgün bir sonucunuz olur bilinmez...
ve ayrıca insanları buna teşvik etmeniz oldukça üzücü. bu cevap yerine, "Böyle birşey yapılamaz, yapan programlarda illegaldir, Emeğe Saygı".

Yazmanız gerekirdi!
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2009 #9
ve ayrıca insanları buna teşvik etmeniz oldukça üzücü. bu cevap yerine, "Böyle birşey yapılamaz, yapan programlarda illegaldir, Emeğe Saygı".

Yazmanız gerekirdi!
ben zaten ne demek istemişim? şöyle gerçekten okursanız... gözünüzü açarsanız? burada kimse çocuk değil... emin olun benim tasvip etmediğim herkesçe anlaşıldı...ve az önceki başka bir diyalogta az buçuk fark etmiş olmanız gerekirdi benim bakış açımı...
Bu mesajdan alıntı yap

imagestr

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-01-2009 #10
Senin tasvip ememenin nedeni Özgün Olup Olmaması durumu, emekle alakalı değil. benim Anlatmaya çalıştığım Emeğe Saygı. Başkalarının yaptığı şeyi kullanıyor olması. İnsanlar onun için bir bedel ödüyor.

Neyse kapansın bu mesele burada, bir gün flash ile uğraştığınız zaman ne demek isteğimi anlıyacaksınız..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dosyasini, duzenleyebilirmiyim, swf