SWFText İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu

Flash - SWFText İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu ...

Alt 02-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SWFText Programı İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu Yapılan Flashları Nasıl Web Siteme Aktarabilirim ? :upset:
Upload Ediliyorsa Hangi Site ? :upset:
Flash Hakkında Hiç Bir Bilgim Olmadığı İçin YARDIM Pls
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
www.rapidshare.com veya imageshack ile yükleyebilirsin ben flashmx kullanıyorum oluyor umarım isine yarar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-04-2008 #3
Sitemde Görünmesi İçin Upload Öylemi Yapacağım
Tahminimce Sonu swf / smf Böyle Birşey Oluyor Heralde ? DAHA FAZLA BİLGİ YOK MU :S
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 02-04-2008 #4
Yaptığınız dosyaları bir html dosyasına kayıt edip ondan sonra host yada sunucunuza atmanız gerekiyor. Bunun içinde ya ftp yi kullanmalısınız yada ftp programlarını örnk : cuteftp
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-04-2008 #5
ben tr.gg den sitem var ( reklamsa lütfen editleyin özür dilerim ) diğer kullanıcıların bazılarında gördüm bende denemek istiyorum
heralde yardımcı olamayacaksınız Yinede Teşekür Ederim. Başarılar

hostumuzda var ama sadece orada admin görevindeyim o konularlar ben ilgilenmiyorum SWFText İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet KAPLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet KAPLAN

Webmaster / İstanbul

Alt 02-04-2008 #6
Arkadaşım senin oluşturduğun uzantının adı *.swf sen bunu çalıştırmak için hazırda olan html sayfana ( Örn: index.html ) içine nereye gözükmesini istiyorsan o kısıma hazırlamış olduğun swf' yi yerleştiriyorsun. Bunuda Adobe Dreamweaver ile yapabilirsin. " Ctrl + Alt + F " yardımı ile ekleyebilirsin. Ekleme bittikten sonra html dosyanı kaydedip ftp adresine gönderebilirsin. FTP adresine giriş için ftp.domainadı.com gibi bir yol izlemen gerek sana verilen hosting kullanıcı ve şifreni girip içine atabilir sonra internette görüntüleyebilirsin.

Sanırım öğrenmek istediğin bu tarz birşey.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-04-2008 #7
Arkadaşım senin oluşturduğun uzantının adı *.swf sen bunu çalıştırmak için hazırda olan html sayfana ( Örn: index.html ) içine nereye gözükmesini istiyorsan o kısıma hazırlamış olduğun swf' yi yerleştiriyorsun. Bunuda Adobe Dreamweaver ile yapabilirsin. " Ctrl + Alt + F " yardımı ile ekleyebilirsin. Ekleme bittikten sonra html dosyanı kaydedip ftp adresine gönderebilirsin. FTP adresine giriş için ftp.domainadı.com gibi bir yol izlemen gerek sana verilen hosting kullanıcı ve şifreni girip içine atabilir sonra internette görüntüleyebilirsin.

Sanırım öğrenmek istediğin bu tarz birşey.
Kolay gelsin.
Teşekürler SWFText İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu Bunlar Yeni Bir Bilgi SWFText İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu

Sorunu Çözdüm İlgilenen Arkadaşlara Teşekür Ediyorum Başarılar SWFText İle Yapılan Flashlar Upload Ediliyormu:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
swftext, yaplan, flashlar, upload, ediliyormu