Symposium Şarapları

Ambalaj Tasarımı - Symposium Şarapları ...

Symposium Şarapları
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Symposium Şarapları

Alt 01-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmam için yorumlarınızı bekliyorum, en içten sevgi ve saygılarımla.

Symposium Şarapları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Premium isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Premium

Webmaster / İzmir

Alt 01-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu işlerin fazla iyisi değilim ama ordaki bayan figürü renklendirilseymiş birde fontu daha eski tarz bir şekil verseniz daha iyi olabileceğini düşünüyorum Symposium Şarapları
Bu mesajdan alıntı yap
erseldöndar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erseldöndar

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 01-05-2009 #3
Şarabı içen anlar onlar daha iyi yorumlar bence. Sarhoş kişilerin içeceği olduğu için sarhoş tasarımdan ne anlar derim ben yine "güzel çalışma" daha değişik reklamlarla uğraşırsan daha "harika" işler çıkarırsın.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2009 #4
Şarabı içen anlar onlar daha iyi yorumlar bence. Sarhoş kişilerin içeceği olduğu için sarhoş tasarımdan ne anlar derim ben yine "güzel çalışma" daha değişik reklamlarla uğraşırsan daha "harika" işler çıkarırsın.
'sarhoş tasarımdan ne anlar'..Bu nasıl bir bakış açısıdır?
Öğrenci olduğunuz için size uzun uzun tasarım nedir? Reklam nedir? Neden yapılır? anlatmak isterdim ama pek faydalı olucağını sanmıyorum. Öğrenci olduğunuz kurumda (ne okuduğunuz bilmiyorum gerçi) size bunları muhakkak öğreticeklerdir..Siz ilerde Grafiker olduğunuzda (umarım) 'daha değişik reklamlar' olarak tanımladığınız ürünlerin tasarımını yaparsınız hepSymposium Şarapları

Çalışmaya gelince: Kullandığınız şişe ve bardak illustrasyonları size mi ait?
Bu mesajdan alıntı yap
patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-05-2009 #5
Çalışmamdaki kadın ve vazo figürleri malesef bana ait değil,M.Ö. 4,-5,. yy (Klasik Dönemde) yaşamış bir Vazo sanatçısı Andokides'e ait olabilir
(tam olarak şu an hatırlamıyorum okul biteli çok oldu.)
Bu mesajdan alıntı yap