Szutest logosu

Logo Tasarımları - Szutest logosu Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar brand sitesine ve internette aradım ama bulamadım. Bu logonun vektörel hali sizlerde mevcut mu?...

Szutest logosu
Siba1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Siba1453

Grafiker / İzmir

Szutest logosu

Alt 21-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar brand sitesine ve internette aradım ama bulamadım. Bu logonun vektörel hali sizlerde mevcut mu?

Szutest logosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya hocam bu konuyu açmaya üşenmedin ama şunu çizmeye üşendin nedir sanki 5 dk nı almayacak bi logo toollarla çizilicek neredeyse tamamı biraz emek verelim he ne dersin o zaman bu işin hakkını vermiş oluruz sen şimdi açıyorsun programı logoyu çiziyorsun madem webde yok hem brandsa hemde buraya yüklüyorsun he ne dersin güzel olmazmı?
Bu mesajdan alıntı yap
posthumous fame isimli Üye şimdilik offline konumundadır

posthumous fame

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #3
İnanın geç bir saat olmasaydı ben çizim yayınlardım burada sizin için Szutest logosu
Bu mesajdan alıntı yap

Siba1453

Grafiker / İzmir

Alt 21-12-2008 #4
ya hocam bu konuyu açmaya üşenmedin ama şunu çizmeye üşendin nedir sanki 5 dk nı almayacak bi logo toollarla çizilicek neredeyse tamamı biraz emek verelim he ne dersin o zaman bu işin hakkını vermiş oluruz sen şimdi açıyorsun programı logoyu çiziyorsun madem webde yok hem brandsa hemde buraya yüklüyorsun he ne dersin güzel olmazmı?
Sana akıl danışanmı var? O aklını kendine sakla zeki çocuk. :rofl:

Elimde büyük bir katalok var. habire onunla uğraşıyorum. BU arada bu logo lazım. Bu logo eğer bir arkadaşımda varsa ondan almak için istedim. Bu logoyu cizerim. Ama şu ara başka işlerimi yapıyorum. O logo çizimine gelene kadar bir arkadaşımda varsa ve verirse iyi olur diye yazdım.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-12-2008 #5

Elimde büyük bir katalok var. habire onunla uğraşıyorum. BU arada bu logo lazım. Bu logo eğer bir arkadaşımda varsa ondan almak için istedim. Bu logoyu cizerim. Ama şu ara başka işlerimi yapıyorum. O logo çizimine gelene kadar bir arkadaşımda varsa ve verirse iyi olur diye yazdım.
Tavrınıza dikkat ediniz!

Forum kurallarını okuyunuz!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Siba1453

Grafiker / İzmir

Alt 21-12-2008 #6
Tavrınıza dikkat ediniz!

Forum kurallarını okuyunuz!
Forum kurallarını okuudum. Şöyle bir konu yazmamışsınız. Sorulan sorulara alaysi bir şekilde cevap, ve foruma sorulan soruya cevap vermiyorsanız, o foruma boşu boşuna yazı yazmayın. Böyle bir kuralda göremedim. Bu kuralıda ekleyinde bu tip kişilerede bana verdiğiniz cevap gibi onlarada verin
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 21-12-2008 #7

"Sana akıl danışanmı var? O aklını kendine sakla zeki çocuk." Demişsiniz

Zeki değiliz ama sizin nedemek istediğinizi çok iyi anladık, Ancak ,tavsiyeleri boşverin ben yeterince zekiyim neyapacağımı bilirim havasındasınız.
Bukadar zekiyken arkadaşın ne demek istediğinin anlamamanız Güzel paradox! Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #8
"Sana akıl danışanmı var? O aklını kendine sakla zeki çocuk." Demişsiniz

Zeki değiliz ama sizin nedemek istediğinizi çok iyi anladık, Ancak ,tavsiyeleri boşverin ben yeterince zekiyim neyapacağımı bilirim havasındasınız.
Bukadar zekiyken arkadaşın ne demek istediğinin anlamamanız Güzel paradox! Tebrikler.
teşekkür ederim Yoşa Szutest logosu fazla söze gerek yok gerekeni söylemişsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #9
Forum kurallarını okuudum. Şöyle bir konu yazmamışsınız. Sorulan sorulara alaysi bir şekilde cevap, ve foruma sorulan soruya cevap vermiyorsanız, o foruma boşu boşuna yazı yazmayın. Böyle bir kuralda göremedim. Bu kuralıda ekleyinde bu tip kişilerede bana verdiğiniz cevap gibi onlarada verin
Bir toplumda yazılı olan kurallar vardır bir buna yasa deriz. Birde yazılı olmayan kurallar vardır: Biz bunlara gelenek ve görgü kuralları deriz.
Saygılı ve nazik bir biçimde olan diyaloglara bir sözümüz yok ama, bu tavrınız sürdüğü sürece sizi aramıza almamız biraz zor gibi. Bu bir tehdit değil yanlış anlamayın.

Bu arada tavrınız aşağıdaki forum kurallarına aykırı.
06-) Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarda istenmeyen ve gereksiz mesajlar ayrıca BÖLÜCÜ ÖRGÜT veya yaşa dışı örgütlerle alakalı herhangi bir mesaj göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logosu, szutest