T-Baski İcin Teklif - İstanbul

Baskı Fiyat Teklifi - T-Baski İcin Teklif - İstanbul ...

Farquarto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Farquarto

Webmaster / İstanbul

Alt 08-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

T-Baski İcin Teklif

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: 250 Tane T-Shirt Bastirmak isityorum ama bunlarin hepsi ayni olmicak mesala getircem 10 tane tasarim hepsinden 25 er tane ve t-shirt bedenleride degişik olacak.Getirecegim grafikler biraz detayli ve bol renkli olcak yani kalite ön planda olmali 2 yikamada dagilacak bi baski istemiyorum.

Tasarimlarin hepsi bizden olcak bide yaptiginiz baskilardan ornek gonderebilirseniz cok daha yardimci olur.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: xxx

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları T-Baski İcin Teklif - İstanbul - T-Baski İcin Teklif - İstanbul ya da T-Baski İcin Teklif - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | T-Baski İcin Teklif - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ayber39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayber39(46)

Grafiker / Kırklareli

Alt 09-01-2012 #3
Sublimasyon baskıya uygunmu?Uygun ise Yaparız.Fiyatı ona gore söyleyebilirim
Bu mesajdan alıntı yap