T.c. Hatay valiliği amblem logo yarışması

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - T.c. Hatay valiliği amblem logo yarışması Sponsorlu Bağlantılar Son Teslim Tarihi: 15 Aralık 2010 Birinci Gelen Esere : 10.000 TL Ödül Yarışma Takvimi Son Teslim Tarihi 15 Aralık 2010 Saat:17.00 Sonuçların İlanı Seçici Kurul tarafından eserlerin ...

messancar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

messancar

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Son Teslim Tarihi: 15 Aralık 2010

Birinci Gelen Esere : 10.000 TL Ödül

Yarışma Takvimi

Son Teslim Tarihi 15 Aralık 2010 Saat:17.00

Sonuçların İlanı Seçici Kurul tarafından eserlerin değerlendirilmesinden sonra

Sonuç www.hatay.gov.tr ve www.hoi.gov.tr sitelerinden duyurulacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

redjingle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redjingle

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese başarılar T.c. Hatay valiliği amblem logo yarışması Yaklaşık 2 haftadır Illustrator kullanıyorum. Daha önce başka bir vektörel çizim programı da kullanmadım. Bakalım neler çıkarabileceğim T.c. Hatay valiliği amblem logo yarışması
Bu mesajdan alıntı yap
hakan7986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan7986

Grafiker / Erzurum

Alt 06-12-2010 #3
ben bu yarışmaya katılmam arkadaş. Hem sadece birinciye ödül hemde diğer çalışmalara karşılıksız kullanım hakkı. Bari kullanılınca ödüllendirilecek de. Hem sadece birinciye ödül nerede görülmüş. İlk onu bi tarafa bıraktım, ilk üçe verin bari. Herneyse emeğe saygıları bu kadar demekki
Bu mesajdan alıntı yap
tuliras5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuliras5

Grafiker / Balıkesir

Alt 06-12-2010 #4
logo nereye yuklenecek arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
sanem90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanem90

Grafiker / Antalya

Alt 08-12-2010 #5
yarışma şartları nelerdir
Bu mesajdan alıntı yap
mcshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcshn

Grafiker / İstanbul

katılan arkadaslara kolay gelsin

Alt 10-12-2010 #6
Sanmıyorum kimseye birsey versinler diger butun yarismalarda oldugu gibi
Bu mesajdan alıntı yap
redjingle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redjingle

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2010 #7
Arkadaşlar böyle bir şey nasıl olur ya. İnsanlar bu kadar üç kağıtçıi bu kadar düzenbaz, bu kadar yanıltıcı nasıl olabilir. Bir emek sarfediliyor. Ben de bu yarışmaya katıldım. 3 hakkımı da kullandım üstelik. Madem durumlar böyleyse, benim posta paralarıma yazık ya. Koskoca valilik 10 bin lira ödül demiş bilmemne demiş. Nasıl yapabilir kurum bu tarz yarım ağızlar bilmemneler, katakulliler :S
Bu mesajdan alıntı yap
impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2010 #8
Aynen emeğe biraz saygı. 1. ye ödül vereceklermiş. 2. 3. de sıralayında bari yarışmanın adil olduğu kanaatine varalım. Bu zamana kadar düzenlenen logo yarışmalarında tasarımı beğenilen bir eser gördünüz yada duydunuz mu? Her düzenlenen yarışmada olduğu gibi yarışmada ödüle laik bir eser olmadığı için falan filan diye sözler sıralayıp, tasarlanan eserler hiç edilecek. İşin garip yanıda hep seçici kurulda her zaman nedense seçtikleri grafikerler var. Kardeşim madem iyi tasarlanmış bir eser istiyosun o zaman seçici kurulunda bulunan grafikerlere tasarlar. Yada seçici kurulunuzda sadece o kurumun adı altında yetkili kişiler tarafından seçilsin. Ne malum benim tasarladığım eserleri seçici kurulda bulunan grafikerlerin başka yerlerde kullanmayacağı. Kullanıldığını farz edelim nasıl ıspatlıyacaz tasarlanan eserim bize ait olduğunu. Şartnamede şart koşulan maddelerinden biri noter tarafından tastiklenmemiş olması T.c. Hatay valiliği amblem logo yarışması Çok komik değil mi? Yarın birgün eseriniz ödüle laik görülmediği halde bir holdingin, derneğin yada kuruluşun logosu olarak bir yerlerde rastlarsanız hiç şaşırmayın derim.
Bu mesajdan alıntı yap
grapharch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapharch

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #9
arkadaşlar,

jüride olan biri var, iyi tanırım. kim olduğunu şimdi söylemeyeceğim. ama geçmişte buna benzer bir mevzuyla beni gammazlamıştır. muhtemelen kendisi logoyu tasarlayıp veya tasarlatıp x bi kişiyle yarışmaya sokacak. ardından o logonun çok iyi olduğunu, bu işten anlamayan diğer jüri üyelerine ittire kaktıra kabul ettirecek. ve 10 bin kağıt cebe inecek. yarışma sonuçlansın kazanan kişinin o kişiyle bağlantısı varmı bunu yazacağım. umarım beni yanıltır.
Bu mesajdan alıntı yap
grapharch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapharch

Grafiker / İstanbul

Alt 14-12-2010 #10
ha unutmadan, şartnamenin bu halde olmasının (sadece birinciye ödül vs..) en büyük sebebi bu arkadaştır. o yüzden ben herşeyi baştan planlamış olabilieceğini düşündüğüm için yazıyorum. bakalım, dediğim gibi umarım beni yanıltır...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları