AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Afiş Tasarımı - AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
handyman AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2008 #3
handyman AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
handyman = Usta (eli becerikli kimse) değil mi? AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Pest control ise zararlı hayvan kontrolü.

Şimdi daha iyi anlaşılır sanırım yukarıda ki görseller.

Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-10-2008 #4
Yanlış anlaşılmalar yüzünden kimse yabancı afişlere yorum yazmıyor AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2008 #5
Yanlış anlaşılmalar yüzünden kimse yabancı afişlere yorum yazmıyor AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Bunu fark ettim zaten. Eski paylaşım yaptığım çalışmalarda kendi dilimize çevirmeden veriyordum. Artık görüldüğü üzere çevirmenlik hizmetini de üstlendim. AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-10-2008 #6
Bunu fark ettim zaten. Eski paylaşım yaptığım çalışmalarda kendi dilimize çevirmeden veriyordum. Artık görüldüğü üzere çevirmenlik hizmetini de üstlendim. AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Değişim biz üyelerin gözüne çarpıyor zaten AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Eskiden ,hımmm???....alalala???.....iimiş???.... paylaşım için saol???(Hala anlamıyor).... Gibi yorumlar geliyorduAT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Artık daha yapıcı olacaklar sanırım AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Önlem ve çeviriler için Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #7
handyman = Usta (eli becerikli kimse) değil mi? AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

Pest control ise zararlı hayvan kontrolü.

Şimdi daha iyi anlaşılır sanırım yukarıda ki görseller.
Kardeşim
"handyman " Amerikada farklı bir anlamı var ingiltere'de ayrı bir anlamı var
bir çok birleşik tek kelimeler farklı anlamlar taşır mesela ilkinde amele anlamında direk genel arama ona güldüm ne iş olursa yaparımın ingilizcesi AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
pest kontrol de sarısayfalarda haşare avcısı gibi kacak ve zararlı hayvan yakalayanlara deniyor eline sağlık kardeşim seni severek takip ediyorum can sıkıntıma birerbir AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
rahat ol yosa biz ne güne duruyoruz :angel: ne zaman istersen kardeşim AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2008 #8
Kardeşim
"handyman " Amerikada farklı bir anlamı var ingiltere'de ayrı bir anlamı var
bir çok birleşik tek kelimeler farklı anlamlar taşır mesela ilkinde amele anlamında direk genel arama ona güldüm ne iş olursa yaparımın ingilizcesi AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
pest kontrol de sarısayfalarda haşare avcısı gibi kacak ve zararlı hayvan yakalayanlara deniyor eline sağlık kardeşim seni severek takip ediyorum can sıkıntıma birerbir AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages

rahat ol yosa biz ne güne duruyoruz :angel: ne zaman istersen kardeşim AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Bak zararlı hayvanlar isimli billboard nasıl parçalanmış. Bunu yapanlar için arma yapılıyor ilk çalışmada...

İkincide ise billboard biraz gevşemiş sanırım ve vidalarımı çıkmış kaynaklarımı kırılmış neredeyse düşecek. Bunun içinde arama yapılacak kelime handyman.

Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #9
Bak zararlı hayvanlar isimli billboard nasıl parçalanmış. Bunu yapanlar için arma yapılıyor ilk çalışmada...

İkincide ise billboard biraz gevşemiş sanırım ve vidalarımı çıkmış kaynaklarımı kırılmış neredeyse düşecek. Bunun içinde arama yapılacak kelime handyman.

=) espiriler süper zaten tasarımlar uluslarası mesajda onu acıklamaya gerek yok sanırım kardeşim :angel: Türkçe'de anlamsız gelen kelimeler kısmına ışık tutmak istemiştim AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages kardeşimizi yormayalım diye cevirdim yani herseyide volkandan beklersek olmazki AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages bak acıklama bile getirmek zorunda kaldın :angel:
ellerine sağlık volkan ayrıca şu arsiv olayını bir ara görüşelim yoruluyorum aklım kalıyor fuar'dayım ama aklım burda volkan ne ekledi diye ::rofl: AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages sen ekle ben yorumluyayım iş olsun bana AT&T Sarı Sayfalar / AT&T Yellow Pages
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-10-2008 #10

valla çok fonksiyonlusunz ayakta alkışlamak lazım sizi paylaşım içinde ayrıca teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
atandt, pages, sarı, sayfalar, yellow