T-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - T-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum - İstanbul ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

T-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: Konuşulur

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

İnternet üzeri kendi T-Shirt Tasarımlarımı satmak istiyorum. İstanbul içi T-Shirt baskı konusunda deneyimli firmalardan "Adet" başı fiyat teklifi rica ediyorum. Başlangıçta toplu basım yapılmayacağı için Dijital baskı olucak.

Arayışım;
- Farklı Tasarımlarda tekil baskılar yapacak,
- Farklı T-Shirt alternatifi sunabilecek (Bisiklet Yaka, V Yaka, Geniş yaka vs.)
- Bu alanda hizmet veren, deneyimli firmalar.

İstanbul dışı teklifler dikkate alınmayacaktır.

Çok teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
T-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum - İstanbulT-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum - İstanbulT-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum - İstanbulT-Shirt Baskı İçin Fiyat Teklifi Rica Ediyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..