T-shirt baskı için yardım lütfen

Baskı - T-shirt baskı için yardım lütfen Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar; 1-Digital baskıda tamamen kumaşın içerisine işleyen, kumaşla bütünleşen, renk sanki ipliktenmiş gibi bir baskı elde etmek mümkün mü ? 2-A2 A4 A3 gibi boyutlardaki 4-5 renkli desenler ...

brendie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brendie

Webmaster / İstanbul

Alt 24-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar;
1-Digital baskıda tamamen kumaşın içerisine işleyen, kumaşla bütünleşen, renk sanki ipliktenmiş gibi bir baskı elde etmek mümkün mü ?

2-A2 A4 A3 gibi boyutlardaki 4-5 renkli desenler için ortalama baskı fiyatları nelerdir ?

3-Bildiğiniz digital baskıcılar varsa özelden iletebilirmisiniz ?

yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

transferbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transferbaskı

Baskıcı / Konya

Alt 26-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
powerjet 1 yada powerjet 2 ile bu mümkün tabiki...özelden mail atarsanız bu makinemizle ilgili gerekli bilgileri verebiliriz. baskılarınızda yardımcı olabiliriz. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
123oo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

123oo

Baskıcı / İstanbul

Alt 10-10-2009 #3
powerjet gibi işlem yapan ama daha ucuz yazıcılar var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
WiLDeR2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WiLDeR2010(34)

Desinatör / İstanbul

powerjet nozzle tıkanması

Alt 15-10-2009 #4
merhaba, ben de ms powerjet 1 kullanıyorum, birkaç gündür beyaz basan nozzle larda tıkanma var, nozzle check alıyorum beyazın yarıdan fazlası basmıyor, power cleaning yapıyorum olmuyor, kafayı alkolde bekletiyorum olmuyor, nozzle ları açmanın başka bir yolunu bilen var mı? lütfen yardım...teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Prof.DIJITAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prof.DIJITAL

Hiç Biri / İstanbul

Kafa tıkanması

Alt 20-10-2009 #5
Merhaba,

öncelikle kullandığınız powerjet 1 olduğu için şanslısınız. Takip ettiğim kadarıyle beyaz boya havasız ortamda mikro pompalardan geçiriliyormuş. Bu durum beyaz boya çökme yapsa bile kafaya gitmeden önce iyice ezilmesi demek oluyor. Bu işlemi havasız ortamda yapan başka makine yok piyasada.

Geriye; boya su bazlı ve titanyum dioksitten beyaz olduğuna göre temizliğe önem vermek ve ortam şartlarının dikkatle korunması kalıyor.

Bulunduğunuz ortamın temiz ve tozdan arınmış olması, nem değerinin %60 seviyesinde ve 20 c derece ısıda bulunması gerekir.
T-shırt tüyleri en büyük düşmanınız...

Ayrıca bu tarz boya kullanan makinelerde kafanın tıkanmasına sebep vermemek için; her sabah 2 kere normal kafa temizliği yapılmalı ve ardından beyaz boya ile baskı yapılmalıdır ( o gün genel olarak baskı yapılmayacaksa bile ). Zorda kalmadıkça power cleanıng yapmaktan kaçınmalısınız.

Ayrıca; hergün , baskı yapılmayan günler dahil kafanın oturduğu " cappıng statıon" ve temizlik yapan ragle parçası " wıper" temizlenmelidir. Istasyondaki pad üzerine birkaç damla temizlik solüsyonu koymanız ortamın nemliliği için gereklidir.

Umarım disiplinli bir uygulamayla kafanın tıkanmaları son bulur.
Bu mesajdan alıntı yap
Prof.DIJITAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prof.DIJITAL

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-10-2009 #6
Tshirt baskısı için sonuca ulaştınız mı? Yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
123oo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

123oo

Baskıcı / İstanbul

Alt 31-10-2009 #7
powerjet gibi işlem yapan ama daha ucuz yazıcılar var mı ?
sorum günceldir
Bu mesajdan alıntı yap
transferbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transferbaskı

Baskıcı / Konya

Alt 01-11-2009 #8
var tabiki özelden mesaj atınız sizinle iletişime geçebiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap
er75er isimli Üye şimdilik offline konumundadır

er75er

Baskıcı / Bursa

Alt 25-11-2009 #9
arkdşm tişört e istediğin tarz ve şekilde baskı yapman mümkündür ama dijitalde değil özelden kumaşın cinsi yaz cvp vereyim sana
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2009 #10
arkdşm tişört e istediğin tarz ve şekilde baskı yapman mümkündür ama dijitalde değil özelden kumaşın cinsi yaz cvp vereyim sana
kim demiş dijitalden tshirt e direkt baskı yapılamıyacağını her türlü kumaşa her türlü baskı yapmanın mutlaka bir yöntemi mevcuttur siz yeterki gerekli ekipmana sahipolun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları