T-Shirt baskı konusunda yardım

Moda ve Tekstil Tasarımı - T-Shirt baskı konusunda yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben tişört tasarım ve baskı işine girmeyi düşünüyorum tasarımları kendim yapıyorum ama baskıyı nasıl yapacağımı bilmiyorum, onun özel baskı makinaları oluyormuş ama nasıl bir makina kullanmam lazım, ...

MILAN0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MILAN0

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben tişört tasarım ve baskı işine girmeyi düşünüyorum tasarımları kendim yapıyorum ama baskıyı nasıl yapacağımı bilmiyorum, onun özel baskı makinaları oluyormuş ama nasıl bir makina kullanmam lazım, ismi nedir falan bulamadım. Bana yardımcı olur musunuz? lcw, mavi gibi markalardaki tişörtlerin üzerindeki baski türü nedir nasıl yapılır bana bilgi verebilirseniz sevinirim. Mesela Crazy tişörtleri var istanbul/merter'de onlar gibi birşey yapmak istiyorum. (http://www.crazy.com.tr) Emprime tekniği pek aklıma yatmadı. Bilgi verirseniz çok minnettar olurum.

Bunlarda tasarımlarımdan 2 örnek.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alarabaybas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alarabaybas

Sanat Yn. / Ankara

Alt 12-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk aşama için baskı makinası almana gerek varmı pek bilemedim baskıcılarla çalışabilirsin.kasnak baskılarla başlayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-10-2012 #3
Beyaz üzerine çalışıyorsan ısı transfer tekniğini kullanabilirsin yok her renk tshirte baskı yapacağım diyor isen dijital bir makine almalı veya serigrafici ile çalışmalısın adet fazla olur ise problem çıkmaz az ise kalıp maliyeti yüksek yapmak istediklerin sadece hayallerinde kalır.
Bu mesajdan alıntı yap
princesamerve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

princesamerve

Matbaacı / İstanbul

Alt 01-12-2012 #4
Tişört baskısı ile ilgili bi sorum olucak, genellikle (yukarıdaki örnekte de olduğu gibi) tişörtün orta kısımlarına baskı yapılıyor. Tamamına da -kolları yaka kısmı dahil- baskı uygulanabiliyor mu?
Bu mesajdan alıntı yap
ycakici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ycakici

Bilg. Teknikeri / İstanbul

süblimasyon baskı

Alt 03-04-2013 #5
[quote=princesamerve;1123249]Tişört baskısı ile ilgili bi sorum olucak, genellikle (yukarıdaki örnekte de olduğu gibi) tişörtün orta kısımlarına baskı yapılıyor. Tamamına da -kolları yaka kısmı dahil- baskı uygulanabiliyor mu?[/QUOT

komple baskı yapa bilmeniz için süblimasyon sistemiyle çalışmalısnız yada direk pamukluya dıkılı halde degılken parca metraj tekniğini kulana bilirsin
Bu mesajdan alıntı yap