T-shirt baskı makinesi almam mümkünmü?

Sonuçlanan İlanlar - T-shirt baskı makinesi almam mümkünmü? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandır tasarladığım t-shirtleri satmak için sağlam ve uygun fiyat verebilecek bir yer aradım durdum ama bi türlü bulamadım.Bende internette gezinirken baktım makinelerin fiyatları çokta ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar çok uzun zamandır tasarladığım t-shirtleri satmak için sağlam ve uygun fiyat verebilecek bir yer aradım durdum ama bi türlü bulamadım.Bende internette gezinirken baktım makinelerin fiyatları çokta uçuk değilmiş hani.Sıradan bi grafikerim ben birikimim falanda yok T-shirt baskı makinesi almam mümkünmü? sadece merakımdan soruyorum.Kaliteli,adet üzeri,renkli baskı yapabilecek (t-shirt üzerine) makinelerin piyasa fiyatı nedir?Ufak bişey olması benim için çok daha iyi çünkü kurabileceğim tek yer odam T-shirt baskı makinesi almam mümkünmü? ve bu makinelerin boya maliyeti nedir?ne kadar boya harcarlar boyaları çokmu pahallıdır?Görüş bilgi ve deneyimlerinizi bekliyorum.Bana açık fiyatlar verebilirseniz çokta güzel olur hani bak şu makine şu kadar gibilerinden.olympos proton 1440dpi 1900 tl diye reklam görünce heves ettim.madem baskı yapacak yer bulamıyorum o zaman bende kendim basarım dediydim..
saygılar ve hayırlı bayramlar diliyorum T-shirt baskı makinesi almam mümkünmü?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

stickerizm_ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stickerizm_ir

Baskıcı / İzmir

Alt 09-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1900 e bu makineyi bulman zor plotter yani folyo kesiciyle karıştırmış olma çnükü olympos un şuandaki bu makineleri o civarda .. t-shirt baskı içinde o işi yapmıyorum bildiğim kadarıyla transfer baskı olmaması tercih etmek gerekiyormuş direk üzerine baskı yapan makineleride 4000-5000 arası bulabilirsin
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-09-2010 #3
evet o yazmış olduğum makine kesim makinesiymiş T-shirt baskı makinesi almam mümkünmü? benim ufak bi karışıklığım sonucu onu başka bişeyler karıştırdım..direkt transfer yapan makineler 4000-5000 TL mi dolarmı?
akarcopy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akarcopy

Baskıcı / İstanbul

ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-10-2013 #5
Eğer iyi bir makina alacaksanız daha fazla bir yatırım yapmanız lazım ,bence iyice tüm markaları araştırın..