T-shirt baskıda kullanmak için tasarım yapacak freelance tasarımcı aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - T-shirt baskıda kullanmak için tasarım yapacak freelance tasarımcı aranıyor. ...

malitoktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

malitoktas

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19

Alt 27-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

T-shirtlere yapılacak baskılar için yaratıcı özelliğe sahip freelance tasırımcı aranıyor. Parça başına ücret verilecektir. İhtiyaç olan tasarım adedi yaklaşık 2.000 tanedir. Farklı kompozisyonlarda farklı tasarımlar alınacaktır. Örneğin İstanbul, Türkiye, popüler, komik, çocuk, aile, aşk, çevre, v.s. kompozisyonlarında farklı tasarımlar alınacaktır. Evinizden veya büronuzdan çalışabilirsiniz. İrtibat için ***********
nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları T-shirt baskıda kullanmak için tasarım yapacak freelance tasarımcı aranıyor. veya T-shirt baskıda kullanmak için tasarım yapacak freelance tasarımcı aranıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 28-08-2010 #3
İletişim bilgilerim ve portfoyumdan örnekler web sitemde mevcuttur:

reloy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reloy

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2010 #4
ilan güncelmidir ?
desing_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desing_35

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2010 #5
mrb,
Selçuk üniversitesi grafik tasarım bölümü mezunuyum. Matbaa ve ajans deneyimim var şuan da ege portallı bir dergide sanat yönetmenliği yapıyorum. Derginin tasarım sürecinden sonraki basım sürecinde bolca boş vaktim oluyor.

********* mail adresim.

İllüstratör (profesyonel)
corel draw
photoshop kullanabiliyorum.
dorule isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dorule

Grafiker / Sakarya

Alt 02-09-2010 #6
ilan hala geçerli mi?
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2010 #7
bathnau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bathnau

Grafiker / Ankara

Alt 02-09-2010 #8
Merhaba...
Tecrübelerime ve Yeteneklerime güvenerek size bu alanda katkı sağlayabiliceğimi düşünüyorum.. Eğer isterseniz portfolyomuda gönderebilirim.Kısacası; Size bu alanda büyük katkılar sağlıycağımı düşünüyorum eğer uygun görürseniz ********* ayarıca numaramda veriyorum. num: ********* eğer uygun görürseniz görüşelim..İyi Günler İyi Çalışmalar...
deadstar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deadstar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-09-2010 #9
alt tarafta cv'mi bulabilirsiniz. portfolyo 'da isteğe göre gönderebilirim.

h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2010 #10
uçuk kaçık tasarımalr istyorsa ve özellikle siyah kırmızı çalışmalraı istyorsanız ********* mail yolalyın görüşelim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları