T-shirt

İllüstrasyon Çalışmaları - T-shirt ...

T-shirt
cashmelek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cashmelek

Grafiker / İstanbul

T-shirt

Alt 02-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Valla öle hataları vardır belki bunları dile getire bilirseniz sevinirim. T-shirt

T-shirt
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 02-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resmi ilk gördugumde TOKİ de bomba patladı gibi geldi ama sonradan farkettim ellerine saglık.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 02-08-2008 #3
çok gzl olmuş ama o ertanli yazısını niye koydun ya da başka bir yere ya da daha güzel estetik koyabilirdin o hariç gerisi süper
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 02-08-2008 #4
tasarımınız çok güzel olmuş sadece arka planın fırçalar net olmamış indiğini brushları falan bi yere koysanız daha süper olur bence eline sağlık o
Bu mesajdan alıntı yap

cashmelek

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2008 #5
resmi ilk gördugumde TOKİ de bomba patladı gibi geldi ama sonradan farkettim ellerine saglık.
yorumunuz için teşekkürler. T-shirt
Bu mesajdan alıntı yap

cashmelek

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2008 #6
çok gzl olmuş ama o ertanli yazısını niye koydun ya da başka bir yere ya da daha güzel estetik koyabilirdin o hariç gerisi süper
Ertanlı yazısını aynı işyerinde calıstığım bir arkadasım ve 2 tane ertan olduğu için bir arkadasa ertan diğerine ERTANLI değil "Ertanlee" diyoruz. Bende sevdiğim saydığım bir arkadaşım olduğu için ona böle bir yakıştırmada bulunim dedim ham ayrıca kendisi Avusturalya'ya gidior o yüzden öle bir hatırası olsun dedim T-shirt.
Bu mesajdan alıntı yap

cashmelek

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2008 #7
tasarımınız çok güzel olmuş sadece arka planın fırçalar net olmamış indiğini brushları falan bi yere koysanız daha süper olur bence eline sağlık o
fırça darbeleri dediğiniz yerler deki sorun benimde dikkatimi çekti ama bu benim ilk yaptığım detaylı iş vede böle ufak tefek hataları görememiş olabilirim eleştriniz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2008 #8
vw nin ilustrasyonu guzel olmus. Fircalarla ilgili yorumu ve aciklamanizi okudum. Bence de fircalar ile ilgili biraz calismalisiniz. Bir butunluk ve isin geneli ile bir ifade parelelligi olusturduklarini gorunceye dek. Tebrikler. elinize saglik.
Bu mesajdan alıntı yap

cashmelek

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2008 #9
vw nin ilustrasyonu guzel olmus. Fircalarla ilgili yorumu ve aciklamanizi okudum. Bence de fircalar ile ilgili biraz calismalisiniz. Bir butunluk ve isin geneli ile bir ifade parelelligi olusturduklarini gorunceye dek. Tebrikler. elinize saglik.
yorumunuz için teşkkürler. T-shirt
Bu mesajdan alıntı yap
mulax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mulax

Desinatör / Bursa

slm

Alt 11-08-2011 #10
0-12 yaş arası çocuk tasarımları yokmu? önceden gönderen oluyodu artık yok sanırım ... BİRDE 2, EL KATALOGLAR NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM 0-6 YAŞ ARASI KATALOG DEDİĞİM JPEG-İLİSTRASYON OLARAK CD LERİ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tshirtttt