T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli ...

GGR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GGR

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: * illustrator - orta ve ileri seviye
* photoshop -orta ve ileri seviye
t-shirt tasarımı yapmak için diğer gerekli programların en az orta derecede bilinmesi

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tasarımcı arkadaşlardan istediğim tek şey aklımdaki tasarımların bilgisayar ortamında hazırlanıp basıma hazır hale gelmesidir. Tasarımların hepsinin nasıl olacağını belirledim ve tasarım öncesinde gerekli resimlerı ve benzer çalışmaları vererek onlara uygun tasarımlar yapılmasını istiyorum.

İlgileniyorsanız çalışmalarınızdan örnekler de sunarsanız iyi olur.

not: aklımdakileri istediğim gibi bilgisayar ortamına dökebilen arkadaşlar bulduğum zaman kendileriyle uzun süre çalışmayı düşünüyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli - T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli ya da T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli | T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 22-09-2011 #3
daha önceden benimde böyle bir projem olduğu için bir çok yönden araştırdım, fakat farklı yönelmelerde bulunduğum için biraz askıda kaldı, referanslara sahip değilim, ama kendi ürünümü çıkarabilecek tecrübeden fazlasına sahibim

GGR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GGR

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-09-2011 #4
arkadaşlar ilginiz için teşekkürler, aradığım tasarımcı arkadaşı buldum, ilan artık geçerli değildir.
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 23-09-2011 #5
arkadaşlar ilginiz için teşekkürler, aradığım tasarımcı arkadaşı buldum, ilan artık geçerli değildir.
iyi çalışmalar T-shirt tasarımı yapabilecek freelance arkadaşlar arıyorum - Türkiye Geneli
kutluhangke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kutluhangke

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #6
Line Ajans
(REKLAM - DAĞITIM - ORGANİZASYON )

PİRİ MEHMET PAŞA MAH. HÜSEYİN TUFAN SOK. N0:6 D:5 Silivri - İst.
0 212 729 05 96 0 532 130 07 35