T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Deneme Çalışmalar - T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 10-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

T shirt Baskı merkezi olan tekstilci bir arkadaşımın bana teklif ettiği ''yap tasarımlarını yolla basayım'' demesinden kaynaklanan t shirt tasarımlarından bazılarıdır.. Sadece baskı ondan, T shirt'ler benden tabiki.. Umarım yıkanınca solmazlar..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vaay creed.. Döktürüyoruz T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık Yakışır..

Eline emeğine sağlık hepside oldukça iyi, tercihim mavi ve motordan yana T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Nereden temin ediyoruz? Salı pazarına düşer mi bunlar T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-01-2013 #3
Vaay creed.. Döktürüyoruz T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık Yakışır..

Eline emeğine sağlık hepside oldukça iyi, tercihim mavi ve motordan yana T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Nereden temin ediyoruz? Salı pazarına düşer mi bunlar T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Yok be yahu döktürmek değil, Yaklaşık 10 dakika aldı almadı 10 tane kadar çalışma. Da arkadaşım şok geçirdi..Ohannes bunlarmı, az önce konuştuk hemen mi, yuh gibisinden sitemler işte..T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Herhalde sadece ben giyerim.T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık İsteyen olursa beni salı pazarından bulabilirler T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-01-2013 #4
Yok be yahu döktürmek değil, Yaklaşık 10 dakika aldı almadı 10 tane kadar çalışma. Da arkadaşım şok geçirdi..Ohannes bunlarmı, az önce konuştuk hemen mi, yuh gibisinden sitemler işte..T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Herhalde sadece ben giyerim.T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık İsteyen olursa beni salı pazarından bulabilirler T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Hahaaha arkadaşının şokuna ve sitemine sağlık, sen mütevazi ol da nazar filan değer mazallah T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Kişiye özel muamele mi, nedir bu ya? Bende gönderiyorum o zaman bi 10 20 çalışma T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Kapış kapış gider bunlar pazarda arada kaynama T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-01-2013 #5
Hahaaha arkadaşının şokuna ve sitemine sağlık, sen mütevazi ol da nazar filan değer mazallah T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Kişiye özel muamele mi, nedir bu ya? Bende gönderiyorum o zaman bi 10 20 çalışma T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık

Kapış kapış gider bunlar pazarda arada kaynama T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Haydi bakalım, araya kaynatırız 1-2 tane T shirt Tasarımları / Yaza hazırlık
Bu mesajdan alıntı yap