T-shirtlerİm

Afiş Tasarımı - T-shirtlerİm ...

T-shirtlerİm

T-shirtlerİm

Alt 06-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar.bunları yeni yaptım ve sizinle paylaşmak istedim.I love thıs game yazısı bana ait.öylesine birşeyler karalarken çıktı.umarım beğenirsiniz.

T-shirtlerİm

T-shirtlerİm

T-shirtlerİm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siyah tişort teki cin ali yi çok sewdim güzel olmuşlar ellerine saglık...:}
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 06-08-2007 #3
güzel iş çıkarmışsın eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-08-2007 #4
Çok SaĞooolun...
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 07-08-2007 #5
Çok iyisin.Gerçekten çok beğendim.Piyasada görürsem herbirinden kesin alırım.Özellikle 2. sinden.
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 07-08-2007 #6
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2007 #7
Keşke tişörtlere yerleştirdiğin kompozisyonları ek olarak yerleştirseydin, o zaman sana net birşeyler söyleme fırsatım olabilirdi, özellikler beyaz kompozisyonu hiç algılayamadığımı ifade etmeliyim. Bende biraz daha algılanabilen siyah kompoziyon üzerinde duracağım. Yazı uygulaması ilgi çekicilik açısından fena değil, ama ben başka bir şey üzerinde duracağım: simge ve semboller, belki farkında, belki de farkında olmadan kullanıyoruz ama kullandığın bir simge özellikle dikkatimi çekti ve sanki kompozisyonun merkezindeymiş gibi duruyor I love this game yazarken kullandığın küçük "t" harfi ne kadar haçı anımsatıyor dikkatini çektimi bilmem, yazının ingilizce olmasının üzerinde durmuyorum bile. Ne var bunda diyeceksen söyleyeyim: Artık anglo-sakson kültürünün herşeyiyle kültürümüz üzerinde etkin olmasından müthiş derecede rahatsız olmaya başladım, oysa bizim sahip çıkmadığımız veya çıkamadığımız müthiş bir grafik sanatlar kültürümüz var, geride kalan kültür birikimimize kimse bir gözatma zahmetinde bulunmuyor bile. Arkadaşlar yazdıklarıma bakıp kimse benim tutucu ve modernlikten uzak biri olduğumu falan sanmasın, benim endişem sonderece kopyacı bir toplum olmaya doğru gittiğimizdir, hiçbir kopya aslının yerini tutamaz, mensup olduğumuz toplumun değerlerini savunarak daha iyi yerlere gelebileceğimize inanıyorum, kompleksli bir toplum hiç bir işe yaramaz. Kompozisyonlarımızı tasarlarken batı kültürüne ait sembollere daha az verirsek sevinirim.

İyi forumlar......

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-08-2007 #8
Keşke tişörtlere yerleştirdiğin kompozisyonları ek olarak yerleştirseydin, o zaman sana net birşeyler söyleme fırsatım olabilirdi, özellikler beyaz kompozisyonu hiç algılayamadığımı ifade etmeliyim. Bende biraz daha algılanabilen siyah kompoziyon üzerinde duracağım. Yazı uygulaması ilgi çekicilik açısından fena değil, ama ben başka bir şey üzerinde duracağım: simge ve semboller, belki farkında, belki de farkında olmadan kullanıyoruz ama kullandığın bir simge özellikle dikkatimi çekti ve sanki kompozisyonun merkezindeymiş gibi duruyor I love this game yazarken kullandığın küçük "t" harfi ne kadar haçı anımsatıyor dikkatini çektimi bilmem, yazının ingilizce olmasının üzerinde durmuyorum bile. Ne var bunda diyeceksen söyleyeyim: Artık anglo-sakson kültürünün herşeyiyle kültürümüz üzerinde etkin olmasından müthiş derecede rahatsız olmaya başladım, oysa bizim sahip çıkmadığımız veya çıkamadığımız müthiş bir grafik sanatlar kültürümüz var, geride kalan kültür birikimimize kimse bir gözatma zahmetinde bulunmuyor bile. Arkadaşlar yazdıklarıma bakıp kimse benim tutucu ve modernlikten uzak biri olduğumu falan sanmasın, benim endişem sonderece kopyacı bir toplum olmaya doğru gittiğimizdir, hiçbir kopya aslının yerini tutamaz, mensup olduğumuz toplumun değerlerini savunarak daha iyi yerlere gelebileceğimize inanıyorum, kompleksli bir toplum hiç bir işe yaramaz. Kompozisyonlarımızı tasarlarken batı kültürüne ait sembollere daha az verirsek sevinirim.

İyi forumlar......
eleştiriniz için teşekkürler hocam.ayrıntılı biçimlerini de yükledim t-shirtlerin.umarım haça benzettiğiniz t harfini pota yapmak istemiş olduğumu da anlarsınızT-shirtlerİmben size katılıyorum dilimizdeki bu yabancılaşma konusunda fakat ne kadar durumun içine battığımızın hepimiz farkındayız sanırım.kullandığımız bütün programlar ingilizce,ingilizce bilmeyeni işe almıyorlar,heryer ingilizce tabela dolu ,dinlediğimiz şarkıların çogu ingilizce çünkü türkçe pop için ağzımı bile açmak istemiyorum...ben burda ingilizceye karşı koyarsam çağımızdan geri kalırım diye düşünüyorum.edebiyatımızı herzaman yaşatabiliriz.fakat dilimiz kesinlikle elden gidiyor.bu durumda benim yapabileceğim şey tasarımlarımı türkçe yazmaksa bunu yapmayı istemiyorum.bunun yerine yaptığım tasarımı hem ingilizcesini hem türkçesini yaparım daha iyi.sonuçta bu bir pazar.bir mağaza da örneğin bu ı love thıs game yazılı tişörtün hem ingilizce baskılısını hemde bu oyunu seviyorum diye türkçe yazılısını koyalım.bence ingilizce olan daha çok satar.ingilizce yazmamın amacı bu.bilmem anlatabildim mi?

T-shirtlerİm
T-shirtlerİm
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2007 #9
Beyaz kompozisyona gelince.
Görsel olarak fena bir çalışma değil (her ne kadar denge simetri ağırlıklı olsada) ama bence bir thi-shirt'e uygun bir çalışma olmadığı kanaatindeyim, grafik tasarımda (illüstrasyon hariç) algılama çok önemli bir kavramdır, çoğu zaman mesajı alanın süresi kısıtlıdır, istenilen etkiyi yaratabilmek saniyelerle sınırlıdır, thi-shirt'te bunlardan biridir, kompozisyon öyle sade öyle etkili kurulmalıdırki, iletişimi ve aktarımı o derece başarılı olsun. Bu açıdan bakınca bilmem haklımıyım sence.

İyi çalışmalar...

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-08-2007 #10
yorumunuz için sağolun hocam.yanlız ben beyaz t-shıtte bir şey anlatmak istemedim.sadece yazın giyilen renkli thi-shirtlerden etkilendim ve böyle birşey yaptım.belki biraz daha sade olması konusunda haklısınız amaT-shirtlerİm
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
baskili tshortler, t shirtlerim

Kapat
Şifremi Unuttum?