tabela ,afiş vs çalışmalarda dikkat edilmesi gereken kurallar

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - tabela ,afiş vs çalışmalarda dikkat edilmesi gereken kurallar Sponsorlu Bağlantılar selam herkese arkadaşlar tabela bilboard tarzı büyük çalışmalrda dikkat edilmesi gereken önemli kurallar nelerdir? mesela dijitalde basılacaksa calışmam en az kaç çözünürlükte dpi de olmalıdır corel draw da ...

görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

görkem

Grafiker

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam herkese arkadaşlar tabela bilboard tarzı büyük çalışmalrda dikkat edilmesi gereken önemli kurallar nelerdir? mesela dijitalde basılacaksa calışmam en az kaç çözünürlükte dpi de olmalıdır corel draw da calışmayı düşünüyorum vektörel olarak yardım edenlere şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 26-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dijital ortamda basılacak işleri büyüklüğüne göre 50-100 dpi arası çalışabilirsin tabi baskılarını yaptıracağın yerden bu tür bilgileri alman daha sağlıklı olur
açık hava reklamcılığınıda anlatılmak isteneni en kısa yoldan ve en etkileyici şekilde anlatmalısın bir broşür katalog gibi düşünmemelisin kesinlikle görsellerin ve yazıların büyüklüklerini çalıştığın ebata göre kafanda canlandırarak ve tabi uygulanacak yeride hesaplayarak çalışmalarısın
çalışmayı yaptıktan sonra buraya eklersen yapılacak yorumlarla kendini bu konuda geliştirebilirsin
şimdiden başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, çalışmalarda, dikkat, edilmesi, gereken, kurallar, tabela