tabela çalışmam

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - tabela çalışmam ...

tabela çalışmam
Feride ATAMER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

tabela çalışmam

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tabela çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha ufak koyamadin mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 02-09-2008 #3
güzel sayılır ma eksiklerini söyleyeyim tabla sivri köşeli dikdörtgen yerine daha elipssel birşey olsa logo ve marka ise biradaha kendini elli edecek şekilde olsa (gölgelendirme ve dolgunluk yani) daha güzel olurdu

Birde şunu ekleyelim Etli ekmeye Ankarada Pide derler
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-09-2008 #4
bence arkdaş benim gibi tasarımı küçültüo dpi düşüroyor sonra nete koyuyor.. tabela çalışmam en iyisi
Bu mesajdan alıntı yap

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 02-09-2008 #5
yorumlarınız için teşekkürederim küçültme konusunda sıkıntım var çalışmanın gerçek ölçüleri (600x100 dpi 50) bu ölçülerde en ideal ölçüler ne olması gerekiyor sizce
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-09-2008 #6
yorumlarınız için teşekkürederim küçültme konusunda sıkıntım var çalışmanın gerçek ölçüleri (600x100 dpi 50) bu ölçülerde en ideal ölçüler ne olması gerekiyor sizce
600*100 ney? bir diğeri tabela nereye yapılcak oranın ölçüsü alındımı?kafana göremi olcu verdin yoksa kafana göreyse ölçüye takılma fasla
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #7
Merhaba,
İki çalışmayı birleştirmiş gibisiniz fonlar uyumsuz tek fonda ikisini birleştirmesini tavsiye ederim ayrıca sol tarafı logo için ayırdıysanız altındaki telefonu baska yerde denemen gerekiyor.
çalışman nerde calıstın ve ölçüleri nedir bilmiyorum ama kullandıgın görselin dpi. ebatını enaz 300 ile çalışmalısın. emeğine sağlık kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
muratz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratz

Grafiker / Antalya

Alt 02-09-2008 #8
Etli ekmek , pide kebap gibi konularda hazırlanmış olan tabelalarla kıyaslandığında gördüğüm en güzel örneklerden olduğunu söyleyebilirim.
Renk farkından dolayı iki ayrı parçaymış gibi durduğu da gerçek..Ama bu da bir nevi tercih meselesi diyelim..
Bu mesajdan alıntı yap

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 03-09-2008 #9
verdiğim ölçüler tabelanın kendi ölçüleri ama forma atarken küçültme işmemini tam tutturamıyorum tek sıkıntım bu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, tabela