Tabela ustası

Sonuçlanan İlanlar - Tabela ustası Sponsorlu Bağlantılar selam ben eskişehirden ismail 27 yaşındayım 15 yıldır reklamcılıkla uğraşıyorum toplam 2 yerde çalıştım 6 ay önce kendi iş yerimi açtım fakat burada aşırı derecede reklamcı olduğundan dolayı ...

Tabela ustası
isrnail isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isrnail

Grafiker / Eskişehir

Tabela ustası

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam ben eskişehirden ismail 27 yaşındayım 15 yıldır reklamcılıkla uğraşıyorum toplam 2 yerde çalıştım 6 ay önce kendi iş yerimi açtım fakat burada aşırı derecede reklamcı olduğundan dolayı dükkanımı kapatıcam yatılı kalabileceğim bi iş istiyorum tabela konusunda a dan zye herşeyi yapabilirim pleksi harflerde biraz pasifim bu pasiflikse burada fazla pleksi harf yapılmadığından dolayıdır paslanmaz harfleri yaparım normal tabelaları yanımda bana yardım edebilecek işi bilmese dahi olur çok kolaylıkla montajına kadar yaparım yani demek istediğiniz dükkanınızı arkanıza bakmadan teslim edebilirsiniz hiç bir konuda sıkıntı çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.elemana ihtiyacı olan arkadaşlar bana pm den ulaşabilirler.teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Tags
tabela, ustasi, ustası