tabelacı açmak

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - tabelacı açmak ...

tabelacı açmak
asongur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asongur

Sanat Yn. / İstanbul

tabelacı açmak

Alt 07-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kısa zaman içinde led tabela ve folyo kesim üzerine tabela dukkanı açmayı düşünuyorum. profesyonel ve usta arkadaşların öneri ve görüşlerını beklerım saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

asongur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asongur

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç tabelacı arkadaş okumadımı yaaatabelacı açmak
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 21-09-2010 #3
arkadaşım sermayen çok ve büyük bir giriş yapmak istiyorsan şansını dene derim
yok küçük bir yer olsun çorba kaynasın yeter diyorsan boşuna girme çalış bir yerde hayatına devam et derim tabi bunda bulundugun bölgenin potansyelide önemli bir faktördür.
Bu mesajdan alıntı yap
uzman*reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzman*reklam

Grafiker / Samsun

Alt 05-10-2010 #4
geçmiş olsun tabelacı açmak
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-10-2010 #5
arkadaşlar kısa zaman içinde led tabela ve folyo kesim üzerine tabela dukkanı açmayı düşünuyorum. profesyonel ve usta arkadaşların öneri ve görüşlerını beklerım saygılarımla..
hiç tabelacılık yaptınmı ilk önce bunları düşün daha sonra yapmadı isen bir usta bulman gerekecek bu işler sermaye ile olan işler değil illa anlayan biri olması lazım yanında yoksa kendini batırırsın davulun sesi uzaktan hoş gelir ona göre davran
Bu mesajdan alıntı yap
majestecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

majestecan

Grafiker / Malatya

Alt 01-12-2011 #6
Tabelacılık ekip işidir. Tasarım + Üretim + Montaj + İşi bilmen lazım
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(31)

Grafiker / Zonguldak

Alt 01-12-2011 #7
öncelikle tabela için bir usta olması lazım kaynak yapabilen ve led demişsiniz bunun için elektronik işlerden anlayan bir elemanınız olması gerekli ve tasarımcı tabiki tabelanın üzerine işleyecek kişi grafiker bulundurmanız gerekli bu işte sermayeniz olmalı yani ham madde alabileceğiniz bir bütce ve sizinde bu işten kesinlikle anlamanız gerekli sadece elemana bırakmakla olmaz... bunların altından kalkabilecekseniz hayırlı olsun derim antalya piyasa açısından iyi diye duydum orada tanıdıklarımdan bildiğim kadarıyla kosgebi bir araştırın derim ben şahsen yaralandım imalat sektörüne yardımcı oluyorlar umarım sizin için hayırlısı olur kolay gelsin şimdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
createk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

createk

Webmaster / Yurtdışı

Alt 01-12-2011 #8
arkadas 1 senedir dusunuyomu acaba. mesaj 1 seneyi gecmis tabelacı açmak
ama fikir acisindan iyi tabi yazalim yeni yeni dusunenler faydalanir tabelacı açmak
Bu mesajdan alıntı yap
ard5168 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ard5168

Grafiker / Karaman

Cevaplarla dalga geçmeyelim

Alt 09-07-2016 #9
yıl 2016 ve şu an bu mesajı okuyosak illaki birileri faydalanacaktır.

bizde bu işi yapmaya karar verdik yasal prosedürünü araştırıyorum. dükkan tutuldu malzemecilerle görüşüldü. bu hafta makinelerimizi alacağız inşallah.

bu işte gerçekten para var. bulunduğunuz yerin bu işe ne kadar ihtiyacı olduğuna bakmalı önce.şöyle de bi durum var tabela heryerde ihtiyaç, yeni sistem tabelalalar kutu harf tabela.artık iş bu. cnc işi yani. biraz işe aşina iseniz ve el beceriniz var ise işin içinde pişersiniz. tabi hiçbirşey bilmeden girmek çok riskli. eleman sıkıntısı çok önemli. biz ailecek giriyoruz 3 kişi kendimiz varız. bu işi yapan herkes iş olduğunu söylüyor. bu işi yapacaksanız ve altyapınız var ise 3-5 ay birinin yanında çalışmalısınız diye düşünüyorum. bu mesajı bundan sonra bu işi araştıranlara belki bi fikir verir diye yazdım ama aceleden cümleleri zor toparladım ama işe yabancı olan birisi bile kısa sürede işi kavrayabilir. dediğim gibi cnc kesimini biryerle anlaşıp yaptırabilirsiniz de.. sadece 5bin tl ye kesim makinesi alıp bu işi yapanları görebilirsiniz. hiç değilse kendi işini yapmışş olursun derim. unutup gitmessem işe başladıktan sonra da iş ile ilgili birşeyler paylaşmayı düşünüyorum. şimdilik tabelacı açmak
Bu mesajdan alıntı yap
izmirmaxima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirmaxima

Baskıcı / İzmir

Alt 25-07-2016 #10
arkadaşlar fason tabela imalatı, cnc kesim, dijital baskı, folyo kesim yapıyoruz ajanslara ve bazı atölyesi olan tabelacılara tabela yapıyoruz fiyatlarımız uygun kalitemiz yüksek görüşmek isterseniz yerimiz izmirde.
Dijital Baskı 10 TL Cnc Kesim 20 TL
Donmez, Reklam, Tabela, Matbaa, Cnc, reklamci, tabelaci,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam