Tabelacıda Çalışacak Bay/Bayan Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Tabelacıda Çalışacak Bay/Bayan Grafiker ...

yenidunyalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidunyalar

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ağırlıklı Led tabela üretimi yapan firmamıza;

Gelen telefon ve maillerdeki bilgilere göre çalışma yapıp fiyatlandırabilecek, iyi düzeyde CorelDraw bilgisi olan arkadaşlar aramaktayız.

Yenidünyalar Tasarım
Bağdat Cd. Huzur İşhanı No:621/D Cevizli-Maltepe / İSTANBUL
Tel: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Tabelacıda Çalışacak Bay/Bayan Grafiker veya Tabelacıda Çalışacak Bay/Bayan Grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yenidunyalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidunyalar

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-12-2010 #3
İlanın geçerliliği bitmiştir.