Tabelacıda çalışmak-ilk deneyim

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Tabelacıda çalışmak-ilk deneyim ...

grafxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafxx

Grafiker / Mersin

Alt 24-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb.ben tabelacıda çalışmayı düşünüyorum ilk deneyimim olacak.Sadece grafik bilgim var ıllustrator,photoshop ve tabelacılıkta lazım olacak her türlü grafik koleksiyonunu yaptım.Acaba zorluk çekermiyim şuan yaşım 22.Facebokta bir sayfanın sürekli grafik işlerini,belediye başkan adayının cam afişini,market için afiş ve el ilanı,arkadaşa kartvizit yine başka birine kitap kapak tasarımını yapmıştım tek tecrübem bu.

Bu sektörde çalışan,çalışmakta olan arkadaşlar tavsiye de bulunup beni aydınlatırlarsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gundogduweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gundogduweb

Grafiker / Malatya

Alt 20-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim hangi şehirdesin bilmiyorum ama reklamcılarda genel olarak coreldraw programı kullanılır eğer grafik bilgin varsa çok kolay bi şekilde alışırsın çalışma sistemine sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

grafxx

Grafiker / Mersin

Alt 20-02-2016 #3
corel draw sorun değil bilmiyorum ama ILLUSTRATOR'da yapılan çalışmayı rahat aktarabiliyorum.Corel de sadece yazı yazıp convert etmesini biliyorum Tabelacıda çalışmak-ilk deneyim

daha girmedim henüz.girmeyi düşünüyorum inşeallah.
Bu mesajdan alıntı yap
gundogduweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gundogduweb

Grafiker / Malatya

Alt 21-02-2016 #4
gir kardeşim photoshop falanda yeterli olur ama corelin güzel yanı genelde corel kolaydır çok hızlı çalışma imkanı sağlar senin rahatlıgın için söyledim zaten çok rahat öğrenirsin coreli
Bu mesajdan alıntı yap
grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 21-02-2016 #5
mrb.ben tabelacıda çalışmayı düşünüyorum ilk deneyimim olacak.Sadece grafik bilgim var ıllustrator,photoshop ve tabelacılıkta lazım olacak her türlü grafik koleksiyonunu yaptım.Acaba zorluk çekermiyim şuan yaşım 22.Facebokta bir sayfanın sürekli grafik işlerini,belediye başkan adayının cam afişini,market için afiş ve el ilanı,arkadaşa kartvizit yine başka birine kitap kapak tasarımını yapmıştım tek tecrübem bu.

Bu sektörde çalışan,çalışmakta olan arkadaşlar tavsiye de bulunup beni aydınlatırlarsa sevinirim.
coreli öğretebilirim bir de yazı ve baskı yapıştırmasını bilmelisin onu da gireceğin firmada kısa zamanda öğrenirsin
Bu mesajdan alıntı yap

grafxx

Grafiker / Mersin

Alt 21-02-2016 #6
yazı ve baskı yapıştırması nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

grafxx

Grafiker / Mersin

Alt 21-02-2016 #7
coreli öğretebilirim bir de yazı ve baskı yapıştırmasını bilmelisin onu da gireceğin firmada kısa zamanda öğrenirsin
yazı ve baskı yapıştırması nedir? ha tamam kardeş plotter cihazı kullanılıyormuş yazı için diğer baskı yapıştırması dediğinde şu dubalara,camlara yapıştırılan kağıt sanırsam.
Bu mesajdan alıntı yap

grafxx

Grafiker / Mersin

Alt 22-05-2016 #8
başka bilgi verecek yokmu çalışma saatleri falan?
Bu mesajdan alıntı yap