Tablet Denemesi PS'de hatun:D

Deneme Çalışmalar - Tablet Denemesi PS'de hatun:D ...

porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben çizgilerden çok gölgelerle hatları vermeye çalıştım ama tablete alışmam uzun zaman alacak herhaldeTablet Denemesi PS'de hatun:D Merak edenlere tabletin modeli: Logic LaPazz TWA60.

:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet haklısını bakıp geçmekte korkunçTablet Denemesi PS'de hatun:D hele de kulak çok korkunç neyse geliştireceğim ve sizlere tekrar sunacağım merak etmeyin mahrum bırakmam bu zevkten:P
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-09-2009 #3
Epey bir detay işlemişsiniz. Daha önce grafik tablet kullandığım için zorluğunun da farkındayım. Bu sanırım geliştirilmek üzere çizilmiş. O yüzden bence ilk denemeye göre oldukça başarılı bir çalışma olmuş. Ama dudağın etrafında siyah çizgi, yüz renginin ten renginden oldukça fazla açık oluşu, kulağı zaten söylemişsiniz, gözlerdeki biçimsizlik yani biraz fazla uzun ve engebeli duruyor; değiştirilebilirse şimdikinden daha başarılı olur diye düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar ve kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2009 #4
Epey bir detay işlemişsiniz. Daha önce grafik tablet kullandığım için zorluğunun da farkındayım. Bu sanırım geliştirilmek üzere çizilmiş. O yüzden bence ilk denemeye göre oldukça başarılı bir çalışma olmuş. Ama dudağın etrafında siyah çizgi, yüz renginin ten renginden oldukça fazla açık oluşu, kulağı zaten söylemişsiniz, gözlerdeki biçimsizlik yani biraz fazla uzun ve engebeli duruyor; değiştirilebilirse şimdikinden daha başarılı olur diye düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar ve kolay gelsin.
evet haklısın deneme çalışması oldu zaten öyle birşey oldu ki bir yerden sonra takıldım ytapamadım bir türlü tam dediklerin benim sorunum oldu... teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap