Tablet Eldiveni Nerden Bulabilirim

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Tablet Eldiveni Nerden Bulabilirim ...

jowox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jowox

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya23

Alt 02-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba SmudgeGuard diye bir eldiven var ancak türkiyede bulamadım kendi sitesinde 15 dolara satılıyor ama bunu türkiyeden bulup alsak daha iyi olur. Acaba bunu bulabileceğim bir yer biliyor musunuz ?

Buda Videosu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba SmudgeGuard diye bir eldiven var ancak türkiyede bulamadım kendi sitesinde 15 dolara satılıyor ama bunu türkiyeden bulup alsak daha iyi olur. Acaba bunu bulabileceğim bir yer biliyor musunuz ?
Basitçe bir fikir verecek olursam likralı bir malzeme ile kendin diktirebilirsin..şahsen 2 yıldır bu şekilde rahatım.
Bu mesajdan alıntı yap
jowox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jowox

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 02-05-2012 #3
Basitçe bir fikir verecek olursam likralı bir malzeme ile kendin diktirebilirsin..şahsen 2 yıldır bu şekilde rahatım.
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
azizcarman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azizcarman

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-09-2012 #4
işini görürmü bilmem denemedim ama bir adet bilardo eldiveni alırsan işini görür 5 tl lik birşey yıllar önce kadıköyde bir salondan almıştım bir bak belki işini görür
Bu mesajdan alıntı yap
ecanberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecanberg

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-09-2012 #5
işini görürmü bilmem denemedim ama bir adet bilardo eldiveni alırsan işini görür 5 tl lik birşey yıllar önce kadıköyde bir salondan almıştım bir bak belki işini görür
bilardo eldiveni baş işaret ve orta parmağı kapsar ve genelde sol el için olur.arkadaşın istediği serçe yüzük parmağı kapsayan.o yüzden iş göreceğini sanmıyorum.

Bu arada bulursan buraya da yaz da biz de alalım Tablet Eldiveni Nerden Bulabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-09-2012 #6
Motorsiklet kullananların soğuk havalarda kullandıkları ince neopren malzemeler var onlardan ince iç eldiven olarak bakabilirsiniz istemediğinz parmakları keserseniz olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
solakbarbar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

solakbarbar

Ressam / İstanbul

Alt 05-12-2012 #7
merhaba,bahsettiğiniz üründen türkiyede bulunurmu bilmiyorum ama alternatif olarak avizecilerde bulunan ve avize temizlemeye yarayan ince eldivenler olduğunu söylüyorlar belki işinizi görür
Bu mesajdan alıntı yap
hasanyildiz84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanyildiz84

Eğitimci / İstanbul

Alt 04-03-2017 #8
Dilerseniz,
Glovyy || Çizim Ve Çalışma Eldivenini inceleyebilirsiniz. glovyy.com
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çizim eldiveni, smudgeguard, tablet eldiveni