tablet ile Accurate 4?

Grafik Tablet Kullanım Alanları - tablet ile Accurate 4? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, sürekli Accurate 4 nakışprogram kullanıyorum...+- günde 8 saat. Ve bileğim buna dayanmamış:sadsmile: Yurtdişindan Evoluent'in vertical mouse'in siparişine verdim ama asıl merak ettim şey: Accurate 4 tablet ile ...

tablet ile Accurate 4?
Deroenekes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deroenekes

Desinatör / Sakarya

tablet ile Accurate 4?

Alt 08-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
sürekli Accurate 4 nakışprogram kullanıyorum...+- günde 8 saat. Ve bileğim buna dayanmamış:sadsmile: Yurtdişindan Evoluent'in vertical mouse'in siparişine verdim ama asıl merak ettim şey: Accurate 4 tablet ile çalışıyor mu?
Olursa hangi tableti tavsiye edersiniz:smile:
Teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ;

Garfik tablet windows veya mac ile mouse ile kullanabildiğiniz her programda rahatça çalışabilir . Bilgisayarınıza bağladığınızda mouse yerine geçer eğer kullandığınız programın basınç duyarlılık özelliği yoksa sadece mouse gibi kullanabilirsiniz .Basın destekli programlarda ( photoshop , illustrator , corel, artrage vs..) diğer özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla Accurate 4 windows üzerinden çalışıyor tabletinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Size UC logic WP4030 modelini öneririm alışmak için ideal alıştıktan sonra ihtiyacınız olursa daha büyük çizim alanlı bir model alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
experiment_100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

experiment_100

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-01-2012 #3
Hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır accurate4 kullanıyorum ancak programı dongle aracılığı ile zorunlu olarak kullanıyorum. Güncel anakartlar üzerinde dongle girişi (eski yazıcı baglantısı) bulunmadıgı için güncellediğim bilgisayarımda programı kullanamıyorum tablet ile Accurate 4? Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olacagım. Şimdiden Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
hakanc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanc1

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-01-2012 #4
Merhaba,
sürekli Accurate 4 nakışprogram kullanıyorum...+- günde 8 saat. Ve bileğim buna dayanmamış:sadsmile: Yurtdişindan Evoluent'in vertical mouse'in siparişine verdim ama asıl merak ettim şey: Accurate 4 tablet ile çalışıyor mu?
Olursa hangi tableti tavsiye edersiniz:smile:
Teşekürler
merhaba
mouse yi denediğinizde,kullanışlı olup olmadığını bizimlede paylaşırsanız çok sevinirim.Sonuç olarak pahalı bir mousey miş(470 tl)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tablet, tablet hakkinda yardim, tablet ne işe