Tablet ile kesim yapmak ?

Photoshop ve Tablet kullanımı - Tablet ile kesim yapmak ? Sponsorlu Bağlantılar Herkese merhabalar ... Photoshopu yeni kullanmaya başladım ... Asıl branşım fotoğrafçılık ... Geçenlerde stüdyomuza bir pazarlama şirketi Wacom'un modellerinden bir tanesini getirdi ve sadece çizim amaçlı değil kesim ...

cyberpunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyberpunk(34)

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 22-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhabalar ... Photoshopu yeni kullanmaya başladım ... Asıl branşım fotoğrafçılık ... Geçenlerde stüdyomuza bir pazarlama şirketi Wacom'un modellerinden bir tanesini getirdi ve sadece çizim amaçlı değil kesim retouch ve manipulasyon işlemlerindede kullanabileceğimizi söyledi bir kaç fotoğrafta kesim yapmayı gösterdi bize fakat elim yabancı olduğu için açıkçası beceremedim mouse daha rahat gibi geldi ama aletin teknolojisine biraz özendim doğrusu ... Stüdyo fotoğrafçısı olup bu tableti kullanan ve verim alan varsa izlenimlerini paylaşırsa çok sevinirim ... Retouch işlemini kolaylaştırırmı ? Kesim ve fonlama yaparken beni hızlandırırmı merak ediyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları