Tablet Önerisi

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Tablet Önerisi ...

Tablet Önerisi
lzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lzz

Hiç Biri / Eskişehir

Tablet Önerisi

Alt 07-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çizim, karikatür yapmak için tablet önerebilir misiniz? Çok amatör olduğumu da söylemeliyim. Tablet Önerisi

500 - 600 TL den fazla olmasa iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 09-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben de geçtiğimiz dönem sizin gibi çok amatör bir şekilde çizim/boyama vb. yapmak için tablet almaya karar verdim ve araştırdığımda piyasada en çok kullanılan tabletlerin Wacom ve Uc-Logic markaları olduğunu gördüm. Ben Uc-Logic'i tercih ettim çünkü arada ciddi fiyat farkı vardı ve ben başlangıç aşamasında biraz da kendimi denemek istiyordum. Ama aldıktan sonra gördüm ki çizim ve profesyonellik anlamında hiçbir fark yok, mesele çizecek kişide bitiyor. Kullanan biri olarak tavsiye ederim. Şuan işlerimin farklı alanda olmasından ve iş yoğunluğumdan dolayı tableti kullanma imkanım uzun süredir hiç olamıyor. İsterseniz satabilirim. PF-1209 modeli. Çok az çizim yaptım, yedek uçları ve tüm parçaları kutulu bir şekilde durmakta. İlgilenirseniz özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.
İyi araştırmalar Tablet Önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
katrankor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katrankor

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-08-2014 #3
Çizim, karikatür yapmak için tablet önerebilir misiniz? Çok amatör olduğumu da söylemeliyim. Tablet Önerisi

500 - 600 TL den fazla olmasa iyi olur.
Selam,

Bende yurtdisindan aldigim tabletimi satmayi dusunuyorum. Hic kullanmadim, heves edip aldim, 4 yada 5 kez cizmeye calistim. Istanbul ici, elden gorebilirsiniz olmadi kargoyla yollarim. Sifirdan farksiz.

Model: Wacom Intous Pro (s)
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 01-09-2014 #4
Arkadaşlar burası forumun destek bölümü ikinci el ilanlarınız için lütfen ilan bölümünü kullanın

İkinci El Pazarı - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım
İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım

bu sayede forumu doğru kullanmış olursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
eyoruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyoruk

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-09-2014 #5
Merhaba ben de tablet bakmaktayim modeli de bukdum..uc logic uch 640.
Baslangic olacagi icin yeterlidir diye dusunuyorum
Ama ilk kez kullanacagim ve de cogu zaman bilgisayardan bagimsiz calisma yaparim diyorum, sanki elimde eskiz defteri varmis gibi.
Acaba bu model ile bilgisayardan bagimsiz da calisabilir miyim eger evet ise cevap bu tabletlerin hafizasi var midir ? Biriktirip biriktirip pc ortamina aktarmak ?
Komik soru belki ama hic kullanmadim tablet.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-10-2014 #6
Merhaba ben de tablet bakmaktayim modeli de bukdum..uc logic uch 640.
Baslangic olacagi icin yeterlidir diye dusunuyorum
Ama ilk kez kullanacagim ve de cogu zaman bilgisayardan bagimsiz calisma yaparim diyorum, sanki elimde eskiz defteri varmis gibi.
Acaba bu model ile bilgisayardan bagimsiz da calisabilir miyim eger evet ise cevap bu tabletlerin hafizasi var midir ? Biriktirip biriktirip pc ortamina aktarmak ?
Komik soru belki ama hic kullanmadim tablet.
Merhaba eğer bilgisayardan bağımsız klasik tarzda çizim yapacaksanız aşağıdaki ürüne bakabilirsiniz.

Dark i-Pen Yeni Nesil Türkçe Destekli PC / MAC / iPhone /iPad Uyumlu Dijital Çizim Kalemi ve Ajanda

https://vimeo.com/45070276#at=34
Bu mesajdan alıntı yap