tablet seçerken çok düşünmeyin...

Grafik Tablet Kullanım Alanları - tablet seçerken çok düşünmeyin... Sponsorlu Bağlantılar slm lar... tablet almak isteyen arkadaşlar, çok fazla hesap kitap yapıp kendinizi zorlayıp iyi yada en iyisini almaya çalışmaktan tablet alamıyorsunuz. bu duruma ben şahsen üzülüyorum. çünkü en ...

mash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mash(43)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm lar...
tablet almak isteyen arkadaşlar, çok fazla hesap kitap yapıp kendinizi zorlayıp iyi yada en iyisini almaya çalışmaktan tablet alamıyorsunuz.
bu duruma ben şahsen üzülüyorum. çünkü en iyisini alayıom derken hiç alamıyor insanlar ve bir sürü yetenekten mahrum kalıyoruz...
bu işin tablet ile %100 alakalı olmadığını göstermek için oturdum eski tabletlerimden belki ilk tir wacom sapphire tabletimle hızlıca bir çizim yaptım....
bu tablet 50-100tl ye satılıyor sağda solda.. 2. el i var ve herkesin alabileceği ucuz bir tablet yani...

Lütfen ucuz alacaksanız wacom tercih edin ve tabletinizi alıp çalışmaya başlayın...
unutmayın atılan her adım yol aldırır... ve yollar ancak adımlarla biter....

re-draw with airbrush and artrage
teşekkürler....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kiLLa_oZi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiLLa_oZi

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 06-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
haklısın galiba 1 aydır tablet araştırıyorum ben de :/
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 06-07-2009 #3
Arkdarşlar bende bir adet var aldım ama memnun değilim satabilirim tablet seçerken çok düşünmeyin...

Trust Kablosuz Grafik Tablet ve Mouse TB-3100
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 09-07-2009 #4
Benim de almam gerek. Ama araştırmaktan, youtube da videolarını izlemekten içim gidiyor ede var sıfır
Bu mesajdan alıntı yap

mash(43)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-07-2009 #5
ilk mesajımdada belirttiğim gibi...
ucuz bi şey alacaksanız wacom tercih edin....
pahalı ve üst sınıf ürünlerde inanılmaz farklar yok ama aşşaya doğru indikçe fark belirginleşiyor.....
Bu mesajdan alıntı yap
murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 20-07-2009 #6
kesinlikle haklısınız.
yeni başlayanlar wacom valio ile başlayabilir. benim ilk tabletimditablet seçerken çok düşünmeyin...
Bu mesajdan alıntı yap
APCTasarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

APCTasarım

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 11-08-2009 #7
Sımdı Kara verdım Wacom TabLetı alacaqım Tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
Outline26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Outline26

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 08-12-2009 #8
kağıt üzerine çizim yapıyorum sürekli.ama digital ortama aktarmakta güçlük çekiyorum.tablet almayı düşünüyorum ama tam olarak tabletten nasıl yararlanıcağımıda bilmiyorum.sitede araştırdım ama tablet ve el çizimi hakkında pek bilgi bulamadım.MASH in ciziminide görünce yardımcı olabiliceğini düşündüm ??
Bu mesajdan alıntı yap

mash(43)

Hiç Biri / İstanbul

resmi pc ye aktarma....

Alt 18-12-2009 #9
dilersen bir tabletin üzerine koyarak onun üzerinden yeniden çizim yapabilirsin...

bu şekilde ana hatları pc ye aktardıktan sonra karalamalar kısmınıda ekranda halledebilirsin....
Bu mesajdan alıntı yap
0rpheus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0rpheus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-05-2010 #10
kağıt üzerine çizim yapıyorum sürekli.ama digital ortama aktarmakta güçlük çekiyorum.tablet almayı düşünüyorum ama tam olarak tabletten nasıl yararlanıcağımıda bilmiyorum.sitede araştırdım ama tablet ve el çizimi hakkında pek bilgi bulamadım.MASH in ciziminide görünce yardımcı olabiliceğini düşündüm ??
Burada daha büyük ustalar varken haddime değil ama tableti aldıktan sonra "Artrage" programı ile kullanmayı iyi ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsin. Zira bir üstde Mash ustanın da dediği gibi tabletin üstüne çizimini koyar yaparsın. Ya da "Artrage" de bulunan bir özellik ile tualin zeminine istediğin fotoğrafı ya da taramayı yerleştirip onun üzerinden çizersin.

Seçim sana kalmış tabii ki dostum .)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları