Tablet tamiri nerede yapılır eksik parçaları nereden alınır?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Tablet tamiri nerede yapılır eksik parçaları nereden alınır? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar.. Tabletim uzun zamandır bozuk ve tamir ettirecek hiçbir yer bulamıyorum. Kalemi kırık, yaralı bereli sargılarla zor ayakta duruyor ve tabletin kablosu hasar görmüş sanırım kıvıra çevire ...

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.. Tabletim uzun zamandır bozuk ve tamir ettirecek hiçbir yer bulamıyorum. Kalemi kırık, yaralı bereli sargılarla zor ayakta duruyor Tablet tamiri nerede yapılır eksik parçaları nereden alınır? ve tabletin kablosu hasar görmüş sanırım kıvıra çevire zor takıyorum usb girişine Tablet tamiri nerede yapılır eksik parçaları nereden alınır?
uzun zaman önce ikinci el almıştım tabi o zaman tertemizdi Tablet tamiri nerede yapılır eksik parçaları nereden alınır? ama artık yaşlandı ve bakıma ihtiyacı var. kalem için bir bilgisayar yetkili servisine götürdüm bu ne dediler Tablet tamiri nerede yapılır eksik parçaları nereden alınır?
çevremde de soracak pek kişi yoktur tablet bilgisi olan. Sizce nerede tamir ettirmeliyim? usb kablosunu bir elektrikçiye değiştirtsem yaşama şansı varmıdır yoksa yenisini almak şartmı??

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim :angel:

Tabletimin modeli : pen tablet WP8060

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 26-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam yorgunella,
Logic in türkiye sayfasına girdim, iletişim bilgisi okmeydanı , istanbul olarak gösterilmiş.
Başka bir bayi gösterilmediğine göre dağıtım diğer yerlere herhalde burdan yapılıyor ve bir teknik serviste mutlaka mevcuttur diye düşünüyorum.

UC-Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 27-09-2009 #3
tam olarak bilmiyorum ama iyi bir elektronik çi mutlaka anlar en azından donanım sorununu çözebilir
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2009 #4
Teşekkür ederim arkadaşlar yardıımlarınız için. malesef çözülebilir bir sorunum yokmuş. yenisini almam gerekecek..
Bu mesajdan alıntı yap