Tablet Tavsiyesi

Photoshop ve Tablet kullanımı - Tablet Tavsiyesi ...

Tablet Tavsiyesi
atamanuysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamanuysal

Grafiker / İzmir

Tablet Tavsiyesi

Alt 24-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir tablet almayı düşünüyorum kendi içinde photoshop ve illistrator ü yükleyip bilgisayara ihitiyaç duymadan çalıştırabileceğim bir tablet üretildimi ? araştırdım hiçbirşey anlamadım doğrusu Tablet Tavsiyesi derdim şu ki a4 tablet alırsam yeterince büyük olacağı için bir de yanında notebook gezdirmek istememem. yardımlarınız için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

21gram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

21gram

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi benim bildiğim 2 çeşit tablet var görüntülü ve görüntüsüz dediğin gibi yanında leptop taşımadan sadece onun üzerinden çizdiğin tabletler görüntülü oluyor bu işi melek edinmiş kişiler genellikle onu kullanıyor ama a4 boyundaki bile 2 milyardan fazla diye hatırlıyorum bakarsın Wacom cintiq tabletler gibi bide görntüsüz var yani leptopların ortasındaki mause gibi mantığı görüntü yok onlardada tabletinin sol üst köşesine getirdin diyelim kalemini ekranınında sol üst köşesine denk geliyor ben öyle aldım wacom bamboo fun mesela küçük boyda ama işimi çok rahat görüyor kesinlikle öneririm görüntüsüzlerde boyuta takılma sakın Tablet Tavsiyesi)
Bu mesajdan alıntı yap