Tablet test için (Acemi Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :))

Serbest Çalışmalar - Tablet test için (Acemi Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :)) ...

loockle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loockle

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aldığım uclogic kalemi test etmek istedim aslında alalı oldu ama çift monitor sorunu yüzünden kullanamıyordum bugun biraz kullanayım dedim ikide bir kalem ve pc arasındaki iletişimin kopmasa daha güzel birşey olabilirdi (Bozulma sebebi annemin tableti kolanyalı mendille silmesi olabilir Tablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :)))

Çalışma Amatör düzeydedir fazla ezmeyelim Tablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :)) ve de çalışmanın benzerini bir sitede görmüştüm ordan ilham aldım belirtmek istedim Tablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :))

Tablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 29-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o kadar da kötü değilTablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :)) ileride test olmayan çalışmalarıda görmek isteriz.
Bu mesajdan alıntı yap
loockle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loockle

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-06-2008 #3
"o kadar kötü değil" Tablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :)) bu aralar kendimi karakaleme vereceğim (işlereden fırsat kalırsa) ondan sonra tablette acemilikten çıkarım diye düşünüyorum Tablet test için  (Acemi  Düzey Fazla Birşey Beklemeyin :))
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acemi, beklemeyin, birşey, düzey, fazla, icin, tablet, test