Tableti Dikine kullanmak . (Wacom CTH 460)

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Tableti Dikine kullanmak . (Wacom CTH 460) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Wacom CTH 460 kullanıcısıyım .Çizimlerde dikine olarak kullanmada daha çok verim aldığımı düşünüyorum fakat tableti dikine şekilde nasıl kullanacağımı bulamadım . Yani Laptopu yan çevirmek harici Bana ...

gasolin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gasolin

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 08-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Wacom CTH 460 kullanıcısıyım .Çizimlerde dikine olarak kullanmada daha çok verim aldığımı düşünüyorum fakat tableti dikine şekilde nasıl kullanacağımı bulamadım . Yani Laptopu yan çevirmek harici Tableti Dikine kullanmak . (Wacom CTH 460)

Bana daha kesin ve net şekilde bir çözüm sunan olursa çok makbule geçer . Şayet yatay şekildeki tablette kullanım veririmim düşüyor . Elim titriyor falan .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 11-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop CS4 ve 5 ile çalışma alanınızı döndürerek tabletinizin açısını bozmadan kullanabilirsiniz.

Bunun için OpenGL destekli iyi bir ekran kartına ihtiyacınız var 3D desteği açılmadan rotate view tool çalışmaz.

Rotate view tool ile ilgili kısa bir video büyük olasılık sizin sorununuzu kolayca çözecek .

Photoshop CS4: Rotate View Tool Overview on Vimeo

Tabletinizi daha yüksek bir modele yükseltmek isterseniz öncesinde aşağıdaki incelemeye bakabilirsiniz
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek
Bu mesajdan alıntı yap