Tablette algılama problemi var mı?

Photoshop ve Tablet kullanımı - Tablette algılama problemi var mı? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar benim merak ettigim bir konu var ben grafik tablet almayı dusunuyorum fakat aldıgım tablet ile yaptıgım seyleri bilgisayarın algılaması icin bir sure gerekiyor mu? Yani yaptıgım seyler ...

ufakbatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufakbatu(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar benim merak ettigim bir konu var ben grafik tablet almayı dusunuyorum fakat aldıgım tablet ile yaptıgım seyleri bilgisayarın algılaması icin bir sure gerekiyor mu? Yani yaptıgım seyler anında kagıt uzerinde yaptıgım gibi cizim yaptıgım yere aktarılıyor mu yoksa biraz gecikme olur mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben Uc-Logic kullanıyorum... USB kablo ile bilgisayara bağlanıyorum... tablet üzerine Kalem ile yapyığım her çizgi her hareket manitor üzerine etkileniyor....

Mesela Photosho programmı açın, yeni bir documan, Brush tool ile (deneme amacı ile) her hangi çizgi çizin...

tabi her kalem üzerine (maus gibi) iki tane düğümüler var... tabi ki kendi göre ayarları yapabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
madarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madarin

Karikatürist / İstanbul

Alt 04-02-2009 #3
hayır aşağı yukarı aynı anda ekranda oluyor salise farkı ile en fazla
Bu mesajdan alıntı yap
ufakbatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufakbatu(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-02-2009 #4
Tesekkur ederim bilgilerinizi paylastıgınız icin Tablette algılama problemi var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
algilama, problemi, tablette, var