Tablo bölme

InDesign Soru ve Sorunlarınız - Tablo bölme ...

Tablo bölme
setas06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setas06

Hiç Biri / Ankara

Tablo bölme

Alt 07-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler.
50 sayfalık bir döküman hazırlıyorum. dökümanın tamamı tablo. satırların bazı kolanları birleştirilmiş, bazısında 3-bazısında 5 satırın bir kolonunun yazısı aynı onun için birleştirilmiş. Word deki gibi sayfa sonunda satırı bol komutu varmı ve ya nasıl sayfa sonlarını aynı seviyede tutabilirim. çünkü sayfaya sığmayan birlerştirilmiş satırların tamamını diğer sayfaya atıyor. böyle olunsada sayfa sonlarında orantısız boşluklar kalıyor hatta bazı sayfalarda birleştirilmiş kolon bir sazyfadan daha uzun satırları bolmeyi denedim yine olmadı birleşikmiş gibi diğer sayfaya atıyor
tyeşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben tablolar için hep illustrator kullanıyorum. excelde hazırlanıyor tablo onu kopyala yapıştır ile illustratore almak çok kolay ve düzgün oluyor. ardından düzenleme gerekiyorsa yine ai de yapıyorum hazır olunca da yine kopyala yapıştır ile indesigna atıyorum. senin istediğin de böyle birşey mi? ai den indesigna atarken yazı alanının içine atmıyorum direk sayfaya koyuyorum o eps olarak alıyor tabloyu istediğim gibi de bölebiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

setas06

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-08-2009 #3
öğleden sonra deneyeyim
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

setas06

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-08-2009 #4