Taçem Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi logo çalışması

Logo Tasarımları - Taçem Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, İlk logo çalışmamı sizinle paylaşmak istedim. Logo bir anaokuluna ait....

baharb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharb

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
İlk logo çalışmamı sizinle paylaşmak istedim. Logo bir anaokuluna ait.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 01-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logoyu yükleyememişsiniz bu nedenle henüz fikir belirtemiyorum. Taçem Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi logo çalışması
BURAYA tıklayarak resim yükleme hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

baharb

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2009 #3
evet nihayet ekleyebildimTaçem Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi logo çalışması) teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #4
Merhabalar,
İlk logo çalışmamı sizinle paylaşmak istedim. Logo bir anaokuluna ait.Taçem Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi logo çalışması
forum kurallarını okurmusunuz konu başlığınız hatalı...
Bu mesajdan alıntı yap

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 01-04-2009 #5
Rica ederim. İlk çalışmanız olduğunu düşünürsek iyi görünüyor. Bence üstteki Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi yazısını TAÇEM altına alabilir ve oradaki çizgiyi kaldırırıp mantarı biraz daha küçültürseniz daha hoş görünebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

baharb

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2009 #6
Pardon forum kuralları derken sadece bu logo kısmına özel bir kural mı var, yoksa genel olarak mı bir kural geçerlidir ve ben bakayım ama hani gözden kaçırırsam diye yanlışlığın nedenini öğrenebilir miyim lütfen.

Rica ederim. İlk çalışmanız olduğunu düşünürsek iyi görünüyor. Bence üstteki Aile ve Çocuk Eğitim Merkezi yazısını TAÇEM altına alabilir ve oradaki çizgiyi kaldırırıp mantarı biraz daha küçültürseniz daha hoş görünebilir.
Evet yazıyı alta almayı istemiştim ama Ç harfinin kuyruğu yüzünden alamadım. Bunu nasıl halledebilirim açıkcası bir çözüm bulamadım:smile: Yorum için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #7
bulut bey özür dileyereek :

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım bu nedir yorum bekliyorum ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı butonu kullanarak değiştiriniz aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #8
ayrıca ek olarak
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

kural 16 alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 01-04-2009 #9
Evet yazıyı alta almayı istemiştim ama Ç harfinin kuyruğu yüzünden alamadım. Bunu nasıl halledebilirim açıkcası bir çözüm bulamadım:smile: Yorum için teşekkürler.
Ç harfinin kuyruğundaki kıvrımlı kısmı kesip yazıyı alt kısma yaymayı deneyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2009 #10
Arkadaşlarımız size gerekli hatırlatmaları yapmışlar. Dikkate alırsanız sevinirim.

Başlığınız düzeltilmiştir. İyi çalışmalar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları