Takım Arkadaşları Arıyoruz....

Sonuçlanan İlanlar - Takım Arkadaşları Arıyoruz.... ...

lokmanufak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 21-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker olarak çalışabilecek Konyada ikamet eden Coreldraw,Photoshop iyi derece kullanabilen Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek grafiker arkadaşlar arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar Msj atarak ulaşabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Takım Arkadaşları Arıyoruz.... veya Takım Arkadaşları Arıyoruz....sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ERHAN BAKIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERHAN BAKIR

Grafiker / Ankara

Alt 21-10-2010 #3
ilanınızla freelance olarak ilgilenebilirim.
karadut42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karadut42

Grafiker / Konya

Alt 21-10-2010 #4
Merhaba...
İş yeriniz hakkında ( ajans mı, matbaa mı, medya mı, ağılıklı olarak ne üzerine çalışıyorsunuz) biraz bilgi verebilirmisiniz...
ela aysen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ela aysen

Grafiker / Ankara

Alt 21-10-2010 #5
ankarada ikamet ediyorum konyada okudum ve orda calısmayı cok ıstıyorum okulum dan yenı mezun oldum su andaad bıyerde calısıyorum ama iş konusunda cok bı tecruben yıook
[email protected] hotmail.com

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 21-10-2010 #6
Arkadaşlar firmamız İstanbul da büyük bir Matbaa firmasına ait Konya Şubesi olarak hizmet vermekte.Biz burada sadece tasarımları yapıp istanbul merkeze baskıları atıyoruz Bu kadar.
karadut42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karadut42

Grafiker / Konya

Alt 21-10-2010 #7
Konya'da yaşıyorum ve yaklaşık 6 yıldır bu işle ilgileniyorum. Coreldraw,Photoshop kullanıyorum. İş hakkında görüşmek isterim sizinle.
iyi akşamlar...

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 21-10-2010 #8
İş İlanımız Kesinlikle freelance olarak ilgilenmiyoruz.Bize sürekli ve düzenli çalışabilecek Arkadaşlar Lazım !:..