takıntılarımız...

Graficafe - takıntılarımız... Sponsorlu Bağlantılar Bakalım aramızda takıntıları olan varmı? ilk ben başlamak istiyorum 1)Simetrinomi:simetri hastalığım var hatta geçende İTALYA - PİZZA KULESİ ni dümdüz çizmişim ofisteki arkadaşlara alay konusu oldum 2)Belki ilk ...

takıntılarımız...
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

takıntılarımız...

Alt 17-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bakalım aramızda takıntıları olan varmı?
ilk ben başlamak istiyorum
1)Simetrinomi:simetri hastalığım var hatta geçende İTALYA - PİZZA KULESİ ni
dümdüz çizmişim ofisteki arkadaşlara alay konusu oldumtakıntılarımız...
2)Belki ilk defa duyacaksınız ama hayatta 2 kişi aynı yatakta yanyana yatamam aramızda mesafeler olsa bile bunalıyorumtakıntılarımız...
3)Günde mutlaka 1 2 defa kıyafet değiştiririm buda çocukluktan kalma bir takıntı takıntılarımız...hala önune geçemedim...
4)ıyyy şeftaliyi yıkıyamamtakıntılarımız...biri kabuklarını soyarsa yerimtakıntılarımız...
5)Bir zamanlar kontrol takıntım vardı yokladan defalarca eve dönüp ocakları ütüyü kapının kilitli olup olmadığını kontrol ederdim ama bu takıntımı yendim diğerlerinide zamanla başaracağımtakıntılarımız...
çokmu takıntılıyım netakıntılarımız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 17-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ya kontrol takıntısı yokmu çok kotu ya bi arlar bendede vardı ama bende yendım
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #3
...çokmu takıntılıyım netakıntılarımız...
e biraz takıntılısın...

bende de simetri hastalığı var.. bide merdiven, yer karolarını vs. sayarım :s çizgilere basmamaya çalışırım falan :o
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-10-2008 #4
sabah ilk iş burayı açıyorum bu bir takıntı mıdır?takıntılarımız...
Bu mesajdan alıntı yap
gulsuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #5
benim çok kötü takıntılarım var çoğu zamanda zor durumda kalıyorum
mesela elim ıslanınca muhakak çeneme ve ayak bileğime dokunmam gerek gibi hissediyorum
sanırım benim takıntıdan çok tik haline geldi zaten sinirlerim bozuk olduğunda daha çok yapıyorum, damlayan musluk görünce elimi ıslatıp çeneme değdiriyorum:S
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #6
bendedesimetri hastalığı var eğer çevremde düz durmayan şeyler varsa onları düzeltmeden orda duramamtakıntılarımız...takıntılarımız...bi de bi takıntım daha var dağınık bi ortamda oturamıyorum yani bilgisayarımın etrafında gerekli gereksiz dağınıklıklar varsa mümkünü yok o ortamda çalışamıyorum gözlerim o dağınıklıklara ilişiyo heptakıntılarımız...takıntılarımız...adı üstünde takıntı işte
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #7
benim de ufak tefek takıntılarım vardır.. aslında takıntısı olmayan insan yoktur sanırım takıntılarımız...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2008 #8
e biraz takıntılısın...

bende de simetri hastalığı var.. bide merdiven, yer karolarını vs. sayarım :s çizgilere basmamaya çalışırım falan :o
"çocukken çizgilere basmadan yürümeyi bir oyun halıne getirmiştim annemle alışverişe çıktığımızda yolda bu oyunu kendi başıma oynardım çizgilere basmama oyunu beni hep annemden geride bırakırdı sırf bu oyun yüzünden birgün ilk defa gittiğimiz büyük bir semt pazarında kaybolmuştum kaybolmanın verdiği korku ile bu oyunu çocukluğumun iç dünyasına gömdüm"sizin takıntınız bana çocukluk oyunumu hatırlattı:P
arkadaşlar katılımınız için teşekkürlertakıntılarımız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 17-10-2008 #9
Pamuğa asla dokunamam görmem bile yeterli deli olmama takıntılarımız...

Yeni ürünlerin içinden beyaz köpük çıkar ondan çıkan ses deli eder benionada dokunamam:/

Ellerim asla kuru olmaz kesin yakrem vardır yada kurudukça yıkıyorumdurtakıntılarımız...

birde karşımdaki kişileri fazla incelerim . ilk dikkat ettiğim yerler :el, ayakkabı , diş :/
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 17-10-2008 #10
benim de ufak tefek takıntılarım vardır.. aslında takıntısı olmayan insan yoktur sanırım takıntılarımız...
Ben İnsan değilmiyim hajim takıntılarımız...

Şaka bi yana benim takıntım yok takıntılarımız... rahatım ben...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
takintilarimiz, takıntılarımız

Kapat
Şifremi Unuttum?