Taksi Durağına Yapmış olduğum broşür çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Taksi Durağına Yapmış olduğum broşür çalışması Sponsorlu Bağlantılar Taksi durağına yapmış olduğum broşür çalışması. Taksi durağı Teknik Yapının muhakkak suretle yer almasını istemesinden sebep Anlaşmalı olduğu Sitenin resmini kullandım....

M@TR@X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@X(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Taksi durağına yapmış olduğum broşür çalışması. Taksi durağı Teknik Yapının muhakkak suretle yer almasını istemesinden sebep Anlaşmalı olduğu Sitenin resmini kullandım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle çalışma ilk bakıldığında emlak ilanına benziyor..
Taksi durağının bulunduğu bölgeyi belirtmek istemişsin lakin binaları fazla kullanmışsın..
Bunun için ilanın tamamını değilde sadece bir kenarını kullanman yeterli olurdu.
Diğer kısmına taksi resmi, yazısı vs. yerleştirmen anlaşılırlık açısından daha uygun olurdu.

eline sağlık genel olarak temiz bir çalışma..
Bu mesajdan alıntı yap
nsacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nsacar

Grafiker / Bursa

Alt 22-09-2012 #3
Görsel açıdan bakıldığında küçük birkaç kusurun dışında güzel bir çalışma olmuş.
Tabiki görselliğin yanında amacına ne kadar hizmet ettiğini de değerlendirmek lazım. Ben şahsen taksi durağı ile ilgili hiçbir şey anlayamadım. Bu konuda çok değişiklik yapılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
M@TR@X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@X(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2012 #4
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Çalışmayı yapmış olduğum firma bilhasa boyle istediği için ve Teknik Yapıya sadece dağıtılacağı için bu şekilde birşey istedi. Hatta kendim bile şu şekilde soledim Teknik Yapı bu çalışmayı görürse artık tasarım işlerini herhalde bana verir. Taksi Durağına Yapmış olduğum broşür çalışması
Bu mesajdan alıntı yap