Taksim Hiphop Fest

Afiş Tasarımı - Taksim Hiphop Fest Sponsorlu Bağlantılar Herkese Merhaba.Bu afiş çıkalı bikaç ay oldu ama genede paylaşmak istedim.Bana göre afiş çalışmalarımda yaptığımın en iyisiydi.Hataları olabilir nede olsa daha gelişme aşamalarındayım.Saygılar. Ai CS5 - Ps CS5...

Taksim Hiphop Fest
EDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EDesign

Hiç Biri / Bursa

Taksim Hiphop Fest

Alt 28-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Merhaba.Bu afiş çıkalı bikaç ay oldu ama genede paylaşmak istedim.Bana göre afiş çalışmalarımda yaptığımın en iyisiydi.Hataları olabilir nede olsa daha gelişme aşamalarındayım.Saygılar.
Ai CS5 - Ps CS5

Taksim Hiphop Fest
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 28-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tek kelimeyle amacına uygun Taksim Hiphop Fest yanlız afişi elinde tutan kişi görüntüsünü neden kullandın onu anlamadım gereksiz olmuş o, onun dışında bişey göremedim emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2012 #3
çok karışık. gta dan tutun korku filmi afişlerine minimalist fotoğrafçılıktan tutun matbaa typografisine hepsi içiçe olmuş. hiphop kulturude ortaya karışık birşey olduğundan bencede amacına uygun olmuşTaksim Hiphop Fest

*çalışma tasarım yeteneğinizin olduğunu ama konsantrasyon eksikliğinizi ve temel tasarım ilkelerinin bazılarının gözardı etmiş olmanızı ifade ediyor kanatimce.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 29-03-2012 #4
Göz yoran fakat amacına uygun bir çalışma olmuş.Hiphop fest yazısı çok göz alıyor beni rahatsız etti.
Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-03-2012 #5
Aslına bakarsanız başarılı fakat ilk dikkat ettiğim ilkokul sınıf fotoğrafları gibi kare içindeki sanatçılardı..Kolaj çalışmalarınızı hepsini aynı zeminde birleştirerek yapsaydınız keşke..Yine de iyi ve dikkat çekici..tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
EDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EDesign

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-03-2012 #6
yorumlarınız için çok sağolun.daha işin başındayız hatalarım olacaktır diye düşünüyorum.ama yaptığınız yorumları dikkate alıp bi dahaki sefere olmamasına dikkat edicem.tekrardan sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap