Takvim /acemi/

Afiş Tasarımı - Takvim /acemi/ ...

Takvim /acemi/
konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Takvim /acemi/

Alt 06-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam yine ben geldim arkadaslar biliyorsunuz aranıza katılmak benım cok hosuma gitti biliyorum selamsız sabahssız geldik bu arada herkeze tünaydın Takvim /acemi/ dün gece 04:00 e kadar bası calısmalar yapmaya calstım saolsun paylastıgınız calısmalar ve arka planlari kullanarak işlerimde yardımcı oldu bu arada herkeze basarılar ve huzurlu günler bol kazanclar dilerimTakvim /acemi/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Lambada isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lambada

Matbaacı / Ordu

Alt 08-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlış düşünmediysem siz bunları MSPAİNT'te yapıyorsun. Çalışmanıza emek verilmiş yalnız eksik birşeyler var. Eğer örnek çalışmaları takip ederseniz, hangi yazı fontu hangi renge daha çok yakışır. Resim nasıl ve ne şekilde kullanılır inceleyiniz. Sizinki word,paint gibi Ofis programlarında rahatlıkla yapılır cinsten ve özensiz.

emek verildiği için elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Alt 11-07-2011 #3
yanlış düşünmediysem siz bunları MSPAİNT'te yapıyorsun. Çalışmanıza emek verilmiş yalnız eksik birşeyler var. Eğer örnek çalışmaları takip ederseniz, hangi yazı fontu hangi renge daha çok yakışır. Resim nasıl ve ne şekilde kullanılır inceleyiniz. Sizinki word,paint gibi Ofis programlarında rahatlıkla yapılır cinsten ve özensiz.

emek verildiği için elinize sağlık.
aslında benn MSpaınt den deil corel drawda calısmasini yapmıstım Takvim /acemi/
neyse olur bzen öyle hayirli geceler
Bu mesajdan alıntı yap
serkanince444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanince444

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 11-07-2011 #4
çözünürlüğü çok düşük ve basit olmuş biraz uğraş
Bu mesajdan alıntı yap