Takvim Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Takvim Çalışması ...

Takvim Çalışması
kerim9967 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerim9967

Grafiker / Konya

Takvim Çalışması

Alt 29-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir firmaya 41 x 57 karton takvim çalışması yaptım. Müşteri özellikle Atatürk resimli bir takvim istiyor. Şu sırada karma resimlerden oluşan bir kaç örnek daha yapacağım, onları da bu başlık altına yükleyeceğim. Yorumlarınızla beni aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca fotoğraf düzeltme teknikleri hakkında bildiğiniz kaynak siteler söylerseniz sevinirim.

Çalışma 1

Takvim Çalışması

Çalışma 2

Takvim Çalışması

Çalışma 3

Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 29-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalar nerede?
Bu mesajdan alıntı yap

kerim9967

Grafiker / Konya

Alt 29-11-2007 #3
Çalışmalar nerede?
Forum ekranında sorunsuz olarak görünüyor. Bağlantı yavaşlığında bazen resimleri geç getirebilir yada hiç getirmeyebilir. Bu sadece sizin bağlantınızla değil, site trafiği ile ilgilide olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2007 #4
Atatürk fotoları çok düşük çözünürlükte bu şekilde basmanı tavsiye etmem. firmanın iletişim bilgilerini daha sonra koyacaksın sanırım. hem forumda Atatürk fotoları var onlardan yararlanabilirsin. iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 29-11-2007 #5
Çalisma 2 yi Arka fonunu kirmizi beyaz ve siyah tonlarinda yapsaydin ve Atatürk 'teki piksellesmeyi gözönünde bulundurmayarak benim favorim Çalisma 2 olurdu... Eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap

kerim9967

Grafiker / Konya

Alt 29-11-2007 #6
Tüm eleştiriler için teşekkür ederim dikkate alacağım.

Atatürk fotoları çok düşük çözünürlükte bu şekilde basmanı tavsiye etmem. firmanın iletişim bilgilerini daha sonra koyacaksın sanırım. hem forumda Atatürk fotoları var onlardan yararlanabilirsin. iyi çalışmalar...

Firma bilgileri bu kadar. Bu müşteri grafikerlerin seveceği türden Takvim Çalışması Tasarımları öyle manav sergisi gibi istemiyor. Hatta kendisi tavukçulukla ikdam olduğu halde tavuk resmi de koydurmuyor.

Kullandığım atatürk fotoğraflarını da bu siteden temin etmiştim. Fakat aralarında fazla kalitelisini bulamadım. Gözden kaçırdığım bir başlık varsa iletir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

kerim9967

Grafiker / Konya

Yeni Çalışma

Alt 04-12-2007 #7
Yeni Çalışma

Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
takvim, almas