takvim çalışması yorumlarınızı bekliyorum...

Afiş Tasarımı - takvim çalışması yorumlarınızı bekliyorum... Sponsorlu Bağlantılar bu çalışma normal takvim çalışmasıdır...

dabbetülarz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dabbetülarz

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu çalışma normal takvim çalışmasıdır

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok fazla resim var kişi arada boğulmuş.hele sağdaki yeşilli olan resim fosforlu gibi göz alıyor. kişinin daha güven verici resmini uygulasan dah iyi olurdu. elinde gül bana pek iç açıcı gelmedi. birde bu adam nerenin başkan adayı.bu gibi uygulamalarda kişinin isminden sonra parti ismi ve hangi il yada ilçeden aday olduğu yazılır.
Bu mesajdan alıntı yap
dabbetülarz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dabbetülarz

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2008 #3
çok fazla resim var kişi arada boğulmuş.hele sağdaki yeşilli olan resim fosforlu gibi göz alıyor. kişinin daha güven verici resmini uygulasan dah iyi olurdu. elinde gül bana pek iç açıcı gelmedi. birde bu adam nerenin başkan adayı.bu gibi uygulamalarda kişinin isminden sonra parti ismi ve hangi il yada ilçeden aday olduğu yazılır.
aslında biraz açıklamam gerekiyor.başkanımız daha önce bu ilçede on yıl belediye başkanlığı yaptı ve sayısız hizmette bulundu bu resimler onlardan bazıları.geçirdiği kalp krizi sonucu 2004 de ki seçimleri az farkla kaybetti.yani ilçede ve civar köylerde tanınan birisi ve yeniden aday olan birisi onun için fazla açıklama yapmadım.ama söylediklerinizi dikkate alacağım.birde aslında unuttuğum bir şey var bu takvimin hangi yıla ait olduğu.bu konudada yardımcı olursanız memnun olurum saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bekliyorum, Çalışması, takvim, yorumlarınızı