Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???.... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar şuanda photoshop üzerinde takvim çalışması yapıyorum. takvimin geneli tmm ama günlerinde sizden yardım alma gereği duydum yaklaşık iki saattir uğraşıyorum bi türlü düzenleyemedim şu günleri acaba ...

Amasyalı_05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Amasyalı_05

Grafiker / İzmir

Dosya23

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar şuanda photoshop üzerinde takvim çalışması yapıyorum. takvimin geneli tmm ama günlerinde sizden yardım alma gereği duydum yaklaşık iki saattir uğraşıyorum bi türlü düzenleyemedim şu günleri acaba günler için başka program mı kullanmalıyımTakvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....1:???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 04-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
günlerin tamamını ayrı layerlarda yapın sonra alt alta olacakları seçin ve üst menu çubuğunda ortadan hizalama seçeneği ile hizalayın. aynısını yan yana olan satırlara da uygulayın.
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2008 #3
merhaba arkadaşlar şuanda photoshop üzerinde takvim çalışması yapıyorum. takvimin geneli tmm ama günlerinde sizden yardım alma gereği duydum yaklaşık iki saattir uğraşıyorum bi türlü düzenleyemedim şu günleri acaba günler için başka program mı kullanmalıyımTakvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....1:???
takvim gibi dizgi işleri photshopta yapılmaz. vektörel bir programda yapsan daha rahat çalışırsın. corelde otomatik takvim düzenliyor. tools / visual basic / play / wizard.createCalendar

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2008 #4
arkadaşıma katılıyorum takvim photoshopta yapılmaz çünkü photoshop vectorel bir program degil photoshop fotograf vs.. için.Corel Draw,Freehand veya illüstratör gibi programlarda yaparsan daha saglıklı olur senin için hemde zamanın bu kadar gitmez hemde seni üzmez.
Bu mesajdan alıntı yap
Amasyalı_05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Amasyalı_05

Grafiker / İzmir

Alt 11-11-2008 #5
arkadaşlar yardımlar için çok teşekkürler.... (Ah bide benim bilgisayar coreldraw'ı kaldırsa Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....)
Bu mesajdan alıntı yap
arock06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arock06

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2008 #6
arkadaşlar yardımlar için çok teşekkürler.... (Ah bide benim bilgisayar coreldraw'ı kaldırsa Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....)
Photoshop'u kaldıran onuda kaldırır arkadaşım Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???.... Kolay gelsin sana...
Bu mesajdan alıntı yap
endlesslife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

endlesslife(34)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-11-2008 #7
aynı sorunum var Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aralıkta, eşit, günlerini, takvim, yapabilmek