takvim

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - takvim ...

takvim
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

takvim

Alt 10-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

görseli photoshop cs3 de hzırladım rakamlar yazılar illustrator cs3:worried:
takvim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel çalışma Çisil, eline sağlık...
Yalnız gözüme çarpan tek şey "Eroğlu" yazısının fontu yada yeri... Ona farklı bi font yada yer bulursan şahsen qöze batan durumdan kurtarabilirsin . . (; Mesela "Sağlık Bilişimde..." sloganın sonuna fena qimezdi . . Neise iyi çalışmalar takvim
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-02-2009 #3
farklı bi yer bulunabilirdi aslında ama farklı bi font bulmam logo çünkü o takvim tesekürler
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2009 #4
"Her Sene Daha da Büyüyoruz" sloganının "Her Yıl..." şeklinde yazılmalı diye düşünüyorum.
Ayrıca kullandığınız görseldeki bayanın bakışları pekte umut, güven verici değil.Çalışmaya yaptığı katkıyı düşünürseniz daha uygun (güler yüzlü, dinamik) bir bayan görseli tercihinde bulunabilirsiniz.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 10-02-2009 #5
"Her Sene Daha da Büyüyoruz" sloganının "Her Yıl..." şeklinde yazılmalı diye düşünüyorum.
Ayrıca kullandığınız görseldeki bayanın bakışları pekte umut, güven verici değil.Çalışmaya yaptığı katkıyı düşünürseniz daha uygun (güler yüzlü, dinamik) bir bayan görseli tercihinde bulunabilirsiniz.
İyi çalışmalar.
banda sene daha iyiyimiş gibi geldi takvim doğru söylüyosun görseldeki kız daha güleç yüzlü bişi olsaydı daha iyi olurdu ama malesef bunu zor tedarik ettim takvim
edit:keşke kendi kendimi çekip koysaydim :takvim
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #6
takvim kendi kendini çekmen biraz zor qibi geldi . .
Logoya gelince umarım senin eserin değildir takvim
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-02-2009 #7
bir yıl boyunca insanların bu takvime bakacağını düşünerek başlamak lazım takvim çalışmalarına...her gün karşımda asık suratlı, manasız bir bakışa sahip bir bayan görmek istemezdim...bütün yazı fonntaları birbirinin aynı ve göze batıyo...en azından slogan farklı bir fontta olmalıydı...parmakla başlayan çizgide havada kalmış...daha canlı ve insana enerji verebilecek bi çalışma olabilirdi...bunu slogana bağlı olarak söylüyorum...yoksa işimi görsün tarihleri görim bana yeter diyende çok olacaktır...kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-02-2009 #8
bir yıl boyunca insanların bu takvime bakacağını düşünerek başlamak lazım takvim çalışmalarına...her gün karşımda asık suratlı, manasız bir bakışa sahip bir bayan görmek istemezdim...bütün yazı fonntaları birbirinin aynı ve göze batıyo...en azından slogan farklı bir fontta olmalıydı...parmakla başlayan çizgide havada kalmış...daha canlı ve insana enerji verebilecek bi çalışma olabilirdi...bunu slogana bağlı olarak söylüyorum...yoksa işimi görsün tarihleri görim bana yeter diyende çok olacaktır...kolay gelsin...
doğru söylüyorsunuz asık surat olmaz takvim görseli deiştirmek lazım biriki deişikliklede daha iyi olur umarım tesekkürler artık kendim bi foto çekip yerleştiriyim bari :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
takvim