Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Takvim ve Ajanda Uygulaması Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Yönlendirilmiş Çalışma Ödevimin uygulamasını yaptırmak istiyorum. Son dönem ...

newsea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

newsea

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Takvim ve Ajanda Uygulaması

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Yönlendirilmiş Çalışma Ödevimin uygulamasını yaptırmak istiyorum. Son dönem olduğu için gerçekten yoğunum ve fazla vaktim yok. Benim için bunu uygun fiyatlara yapabilecekler lütfen iletişime geçsin.
ASP programlama dilinin kullanılması gerekiyor ayrıca SQL veritabanı isteniyor.
Web Tabanlı takvim-ajanda uygulaması,
Bu çalışmada kişinin login olacağı bir sayfa ile ulaşacağı sayfalar aracılığı programlarını girebileceği, girdiği programları günlük, haftalık, aylık ve özel (seçilen iki tarih arası) gibi görünümlerde görebileceği bir web sitesi hazırlanması gerekmektedir. Örnek olarak google takvim uygulaması incelenebilir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli - Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli ya da Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli | Takvim ve Ajanda Uygulaması - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

newsea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

newsea

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2011 #3
İlan günceldir...