Tam Otomatik Serigrafi hakknda bilgi arıyorum

Baskı - Tam Otomatik Serigrafi hakknda bilgi arıyorum ...

IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 02-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Biz tam otomatik serigrafi makinası almayı düşünüyoruz. Ama malum fiyatları çok yüksek. Çin malı bi makina bulduk JİNBAO diye. Bu makina hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
hos_cocukss22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hos_cocukss22

Baskıcı / İstanbul

Alt 02-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım piyasada son 5 sen içinde muazzam bi serigrafi makina üretimi patlaması yaşandı.Çok yazıp kafanı karıştırmak istemiyorum .Ama şu kadar söyliyimki çin malından uzak dur.Çünkü aldıktan sonra makine üstünede değişiklikler yapmak zorunda kalıyosun.Şimdi alacağın makinayı görmedim ama çin malı makinayla bir kaç sefer çalıştım.Ama benim çalıştıklarım makinelerin orjinal halleri değilde kendizmize göre hazırlattığımız haliydi.Yani anlatmak istediğim sen makinayı aldıktan sonra tekrar ek maliyet yapıyosun.Benim serigrafi makinesindeki seçimim American malı SATRUN marka makinalar.Gerçi amerikayada karşı siyasi olrak hiç ii bakmadım bu güne kadar ama.Yapacak bişey yok.Adamlar yapmışlar.Yardımcı olabileceğim başka konu varsa herzaman beklerim...
Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 03-11-2009 #3
Tam Otomatik Serigrafi hakknda bilgi arıyorum satrun ha. Bir inceleyeyim. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
prompo333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prompo333

Grafiker / Mersin

Alt 06-11-2009 #4
Bencede çin malından uzak dur neden profile resim koyamıyorum zannediyon ha bu arada photoshopta bana saç ekecek kimse varmı ? Tam Otomatik Serigrafi hakknda bilgi arıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(34)

Grafiker / Konya

Alt 23-11-2009 #5
arkadaşlar çin mallarının istinasız hepisi sorunlu çıkıyor. bizde çinin mjjet digital baskı makinasını kullanıyoruz. baskıları tam ölçülü yapmamıza rağnmen makina bazen büyük bazen küçük basıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
PowerClip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PowerClip

Grafiker / Adana

Alt 23-11-2009 #6
bence çin yada batı otomatik serigraftan uazk durun derim çok sürümlü bi iş hacminiz olmalı yoksa makina yatar öle verdiğiniz parayla kalırsınız meydanda...
Bu mesajdan alıntı yap