Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli ...

BESTIMAGE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BESTIMAGE

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: BESTIMAGE Reklam Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş
bünyesinde görev almak üzere fulltime çalışacak grafiker yardımcısı/asistanı aranmaktadır.

(Bestimage Reklam Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. kurumların, kurumsal iletişim ve tanıtım materyallerinin*oluşturulmasında ve markalaşma süreçlerinde bütünleşik hizmet verir.)

Özellikler: Grafik tasarım konusunda orta düzeyde bilgi ve beceriye sahip, grafik programlarını kullanabilen, gelişime açık, uygulama ve tasarım konusunda kendisini geliştirebilecek grafik yardımcısı/asistanı aranmaktadır.

• Grafik programlarına hakim
• Grafik tasarım konusunda geliştirilmeye açık

(Sadece belirtilen e-mail adresine yapılan, cv ve portfolyonuzdan örnekler bulunan başvurular değerlendirilecek, portfolyosuz CV'ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli - Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli ya da Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli | Tam Zamanlı Çalışacak Grafiker Yardımcısı / Asistanı Aranıyor. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2012 #3
cv gönderdim
burcugulmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcugulmez

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2012 #4
yeriniz nerede acaba?
pucca0405 isimli Üye şimdilik offline konumundadır