Tam Zamanlı Çalışacak TASARIMCI İş Arkadaşı Arıyoruz...

Sonuçlanan İlanlar - Tam Zamanlı Çalışacak TASARIMCI İş Arkadaşı Arıyoruz... ...

Ümit ÖNDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ümit ÖNDER

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım ve Organizasyon hizmeti veren şirketimiz bünyesinde yer alacak matbaa baskı ürün çeşitliliğini ve baskı sonrasını, dijital baskı makinesi baskı sonrası ve ürün çeşitliliğini, afiş ve billboard çalışmalarını bilen, konuyla ilgili belirtilen başlık ve doneleri aldıktan sonra kendi sorumluluğunu yerine getirebilecek TASARIMCI iş arkadaşı arıyoruz.

İlgilenenlerin kişiler bazı örnek çalışmalarını aşağıda belirtilen mail adresine iletişim bilgileri ile birlikte atmalarını rica ederim.

Firma: DEVİN TANITIM
Adres: Macunköy
Mail Tam Zamanlı Çalışacak TASARIMCI İş Arkadaşı Arıyoruz...***********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ümit ÖNDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ümit ÖNDER

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-04-2010 #3
Grafikerler.net ve İlanımıza ilgi gösteren kişilere firmamız adına teşekkür eder, aradığımız çalışma arkadaşını bulduğumuzu belirtmek isteriz.

Ümit ÖNDER