Tam zamanlı CTP ya da Grafik - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tam zamanlı CTP ya da Grafik - İstanbul ...

Tekin selvi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tekin selvi

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam zamanlı CTP ya da Grafik

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Abfa avalon termal ctp 5 yıl + Preps 5,3 montaj programı tecrübem var...
frehand photshop illustrator indesing

İş deneyimi ve içeriği: Abfa avalon termal ctp 5 yıl + Preps 5,3 montaj programı tecrübem var...
Daha öncesinden frehand photoshop 14 yıllık bir tecrübe , illustrotor ve indesing frelanc olarak 4-5 yıldır kullanıyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Gerek trafik tasarım gerekse grafiği yapılmış pdf lerin baskıya uygunluk kontrolü ve montajlarının hazırlanıp kalıplarının pozlandırılması.....

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tam zamanlı CTP ya da Grafik - İstanbulTam zamanlı CTP ya da Grafik - İstanbulTam zamanlı CTP ya da Grafik - İstanbulTam zamanlı CTP ya da Grafik - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..